Meğer Sen Neymişsin Böyle! Müge Anlı'yı Görenler Parmak Isırdı

ATV ekranlarının sevilen yüzü Müge Anlı , Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafla gündem oldu..

Meğer Sen Neymişsin Böyle! Müge Anlı'yı Görenler Parmak Isırdı
Yayınlanma Tarihi : 24 Eylül 2021 11:44

Sert kimliği ve kendinden emin tavırlarıyla ekranların en sevilen ve en güvenilir isimlerinden biri olan Müge Anlı uzun zamandır sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor.

Bazen evcil hayvanlarıyla fotoğraflarını paylaşan Müge Anlı bazen de ses getirecek anılarını paylaşıyor.

Müge Anlı'yı seven ve ilgiyle takip eden hayranları bugün adeta şaşkına uğradılar. Fotoğrafı gören herkes önce parmağını ısırıp ardından 'Maşallah' dediler..

Mynet'in derlemesine göre: Müge Anlı sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı. Bunu gören hayranları adeta beğeni butonunu çökertti.

640xauto.jpg

Fotoğrafa bakan herkes yıllar geçse de Surat ifadesi hiç değişmemiş yorumunda bulundular. Müge Anlı çocukken öyle tatlıymış ki bebek güzellik yarışmasına katılsa 1.olacakmış dedirtti..

MÜGE ANLI NEDEN ÇOCUKLUK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI?

Dün saçlarını kıvırcık yaptıran Sunucu Müge Anlı, annesinin kendisini çocukluk haline benzetmesiyle yıllar öncesine ait bir fotoğrafını bulup hemen takipçileriyle paylaştı.

Müge Anlı sosyal medyasından "Annem akşam saçlarımı görünce, hemen bu çocukluk fotoğrafımı ortaya çıkardı" notunu düşerek bebeklik fotoğrafını hayranlarının beğenisine sundu.

İşte ne olduysa ondan sonra oldu. 2,2 milyonu aşkın bir hayran kitlesi bulunan Müge Anlı adeta çocukluk fotoğrafıyla sosyal medyayı salladı.

Sonrasında ise hemen hemen basının neredeyse tamamı Müge Anlı'nın bu fotoğrafını haberleştirdi.

Peki Müge Anlı Kaç yaşında?

Müge Anlı'nın çocukluk fotoğrafını gören herkes yaşını merak etmeye başladı. 19 Aralık 1973 doğumlu olan Müge Anlı ( 2021 itibariyle ) henüz 47 yaşındadır.

Kaynak: Mynet - Objektif Port