Medya Farah Zeynep Abdullah'ı Çileden Çıkardı! Ne Var Ne Yok Döktürdü

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Masumlar Apartmanında İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah isyan etti: Hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu..

Medya Farah Zeynep Abdullah'ı Çileden Çıkardı! Ne Var Ne Yok Döktürdü
Yayınlanma Tarihi : 30 Eylül 2021 20:34

Bergen filminde başrol oyuncusu olan Farah Zeynep Abdullah ekiple birlikte ilk okuma provasına katılmıştı.

Ekiple birlikte çekildiği fotoğraflarda basına servis edilmişti. O fotoğraflarda Farah Zeynep Abdullah'ın kilo aldığı dikkat çekmiş ve haber konusu olmuştu.

Farah Zeynep Abdullah genelde fit görüntüsüyle dikkat çeken bir isimdi. Kilo alması medyada haber olunca Farah Zeynep Abdullah adeta ateş püskürdü.

Ve sosyal medya hesabından hakkında çıkan bu haberlere isyan etti. Sonra da işi dalgaya alıp profilinden dikkat çeken görseller paylaşmaya başladı.

Hürriyet'in geçtiği habere göre: Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak "Bugün çok önemli bir Haber okudum. Bunu hepinizle paylaşmak istiyorum. Duymayanlar da duysun. Bütün dünya için önemli olduğunu düşünüyorum, Türkiye için özellikle. ‘Farah kilo almış, Farah kilolarıyla şoke etti. Farah sen ne yaptın?’ gibi başlıklar durumun ne kadar feci olduğunu gösteriyor. Sadece küçük bir şey düşündüm. Sıkılmadınız mı insanların orasından burasından konuşmaktan. Kime ne kimin kilosundan?" diyerek isyan etti.

Farah Zeynep Abdullah sonrasında da yüzünü dolgun gösteren görseller paylaşmaya başladı.

Hakkında çıkan haberlere bu kadar sinirlenmiş olmasına anlam veremeyen takipçileri ise neden kızıyorsun diziden ayrılmana rağmen seni işte sürekli gündeme getiriyorlar. Kızma teşekkür et diye sitem ettiler.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazmış olduğu Bergen filminde Farah Zeynep Abdullah başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Bergen filminin öte yandan 2022 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Anlaşılan Film vizyona girene dek magazin basınıyla Farah Zeynep Abdullah'ın daha çok çekeceği var..

İlgili Haberler