Masumlar Apartmanı Dizisinde Oynuyordu. Farah Zeynep Abdullah herkesi üzdü

Farah Zeynep Abdullah güzelliğiyle dikkat çeken bir oyuncu. Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veriyordu. Gelen son haber herkesi şaşırttı.

Masumlar Apartmanı Dizisinde Oynuyordu. Farah Zeynep Abdullah herkesi üzdü
Yayınlanma Tarihi : 29 Eylül 2021 20:50

Farah Zeynep Abdullah oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken bir oyuncu. TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde 1 sezon boyunca İnci karakteriyle adeta fırtınalar estirdi.

Oyunculuğuyla sürekli haber konusu olan Farah Zeynep Abdullah bugün aldığı kilolarla haber oldu. Oldukça fit görünümüyle dikkat çeken Farah Zeynep Abdullah boşta olduğundan mıdır nedir kilo almaya başladı.

TV100 tarafından geçilen habere göre: ‘Bergen’ filminin oyuncuları okuma provasında bir araya geldi. Bergen filminde bilindiği gibi 'Bergen'i Farah Zeynep Abdullah Canlandıracak.

Basına Bergen Filminin okuma provasından fotoğraflar servis edildi. Servis edilen fotoğraflarda ‘Bergen’ filminin oyuncuları arasında yer alan ve filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah aldığı kilolarla dikkat çekti.

640xauto-2-rpal.jpg

FİLM İÇİN ALMIŞ OLABİLİR

Bazı yorumcular ise Bergen filminde başrolü canlandıracak Farah Zeynep Abdullah'ın kontrollü bir şekilde bu kiloyu almış olabileceğini öne sürdüler. Zira Bergen'de çok zayıf değildi..

Benzer bir durumda Yeşim Ceren Bozoğlu tarafından yaşanmıştı. FOX TV ekranlarında yayınlanan ''O Hayat Benim'' adlı dizi için kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu bu dizide Nuran karakterine hayat veriyordu. Oldukça kilolu olan Nuran dizide Efsun'un annesiydi..

Yeşim Ceren Bozoğlu söz konusu diziden ayrıldıktan sonra almış olduğu kiloları vererek tanınmayacak bir hale gelmişti. Belki Farah Zeynep Abdullah'da aynını yapacaktır diyenlerin sayısı epey fazla.

İlgili Haberler