Mahallenin Muhtarları dizisiyle tanınmıştı! Erkan Can herkesi üzdü

Erkan Can yıllardır sanat hayatıyla gündem olan bir isim. Türkiye onu Mahallenin Muhtarları dizisiyle tanımıştı. Erkan Can hakkında herkesi üzen bir ayrıntı ortaya çıktı.

Mahallenin Muhtarları dizisiyle tanınmıştı! Erkan Can herkesi üzdü
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2021 02:07

Uzun yıllar Mahallenin Muhtarları dizisinde Temel karakterine hayat veren Erkan Can ondan sonra dizilerin aranan ismi oldu.

Türkiye'nin en ünlü dizilerinde oynayan Erkan Can en etkili karakterlerden birine hayat vermişti.

Tayyar Dündar karakteriydi o da. ATV ekranlarında yayımlanan Kara Para Aşk dizisindeydi bu karakter. Belki de bu karakterle oldukça başarılı bir performans sergilemişti.

Erkan Can oynadığı her karakteri yaşayan bir isim. Bugün ise Türkiye onu konuşuyor. Ancak bu kez oyunculuk performansıyla değil özel hayatıyla.

Erkan Can'ın neden işitme cihazı taktığı ortaya çıktı .

Yıllar önce Erkan Can bir oyun esnasında kaza geçirir. Oyundaki partneri olan kız ona bir tokat atar senaryo gereği. Ve Erkan Can bu durumu umursamaz. 1 yıl sonra ise kulak zarının aslında patladığını öğrenir. Ve işitme cihazı takmaya başlar.

Erkan Can'ın başına gelen bu olay yine de onu yolundan vazgeçirmemiş. Böylesine değerli bir oyuncunun böylesi üzücü bir kaza geçirmesi ise sevenlerini derinden üzdü..