Londra'ya gidiyordu... Cem Yılmaz'ın hayranları yıkıldı

Cem Yılmaz bu kez güldürmedi. Gelen haber hayranlarını çok üzdü... Londra'ya gidecekti Gelen son haber herkesi yıktı..

Londra'ya gidiyordu... Cem Yılmaz'ın hayranları yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 30 Eylül 2021 22:00

Cem Yılmaz genelde herkesi güldüren bir komedyen. Çektiği filmler ve sergilediği gösterilere gülmemek mümkün değil.

Keşfedildiği günden bu yana herkes tarafından çok seviliyor. Ancak Cem Yılmaz bu kez gerçekten de güldürmedi. Onu büyük bir heyecanla bekleyen hayranları kötü haberi alınca adeta yıkıldılar.

Gazete Duvar'ın geçtiği habere göre: Cem Yılmaz , 31 Ekim 2021 tarihinde Londra'da gerçekleşmesi planlanan 'CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus' adlı gösterisinin pandemi önlemleri kapsamında iptal edildiğini açıkladı.


Konuyla ilgili açıklamasında ünlü Komedyen Cem Yılmaz, İngiltere’nin başkenti Londra’daki gösterisinin pandemi nedeniyle iptal edildiğini Instagram hesabından yaptığı kısa bir paylaşımla duyurdu.

Cem Yılmaz yaptığı açıklamada “Üzüldüğüm bir haber. 31 Ekim 2021 tarihinde Londra’da gerçekleşmesi planlanan CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus gösterisi pandemi önlemleri kapsamında iptal edilmiştir. Gösteriye alınan biletlerin ödemeleri Eventim Apollo tarafından alıcıların hesaplarına otomatik olarak yatırılacaktır. Yeni gösterilerde, sağlıklı, güzel günlerde kavuşmak dileğiyle.” ifadelerine yer verdi...

LONDRA'DAKİ HAYRANLARI YIKLDI

Cem Yılmaz'ı izleyebilmek için aylar önceden bilet alan ve onun geleceği günü iple çeken hayranları adeta yıkıldılar. Cem Yılmaz'ın ise biletlerin ödemeleri geri yapılacak demesi hayranlarını daha da kızdırdı..

SOSYAL MEDYADAN SERGİLE

Öte yandan çok sayıda hayranı da madem iptal oldu. Çok zor değil ya. İşlerin bile sosyal medyaya taşındığı bir ortamda. O gösteride ne sergileyeceksen sosyal medyadan sergile bu kez sadece Londra değil dünya üzerindeki tüm hayranların seni izleyebilsin diyen hayranları adeta ünlü komedyene sitem ettiler..

Ancak Cem Yılmaz'ın muhtemelen böyle bir şey yapması mümkün görünmüyor..