Kerem Bursin ve Hayranlarını Üzen Gelişme Resmen Sansür Geldi

FOX Ekranında yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı TV dizisi oyuncularından olan Kerem Bursin şu günlerde Instagram sansürüyle baş başa kaldı.

Kerem Bursin ve Hayranlarını Üzen Gelişme Resmen Sansür Geldi
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 20:09

Sen Çal kapımı adlı FOX TV dizisiyle genç kızların sevgilisi haline gelen Kerem Bursin şu günlerde zor günler geçiriyor. Milyonlarca hayranı ondan haber alamayınca soluğu twitter üzerinden mesaj yağdırmakta buldular.

Instagram hesabı Kerem Bursin'in beklenmedik bir şekilde donduruldu. Yaşanan bu gelişme hayranlarını şaşkına çevirdi.

Sen Çal kapımı adlı dizinin final yapacak olmasının ardından Kerem Bursin yeni bir projeyle geri dönecek Ahmet Ümit'in kitabı filme uyarlanacak bu konuyla ilgili de zaten bir haber yayımlamıştık.

Ancak Sosyal medya hesabının dondurulmuş olması endişeye yol açtı. Konuyla ilgili olarak Habertürk gazetesinde yayınlanan habere göre ise Kerem Bursin'de kısa bir açıklama yaptı.

Yayınlanan haberde yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’in 9 milyon takipçisinin bulunduğu instagram hesabı kapatıldı. Son dönemde rol arkadaşı Hande Erçel ile yaşadığı aşk, yer aldığı reklam filmleri ve projelerle adından söz ettiren Kerem Bürsin’in instagram hesabı donduruldu'' ifadelerine yer verilirken Kerem Bursin'in hesabın neden kapatıldığını henüz bilmediği konuyla ilgili olarak Instagram'dan yardım istediği belirtiliyor.

Geçmişte de bir çok ünlünün başına benzer bir olay gelmiş ve sosyal medya devi Instagram geri adım atarak sorunu çözmüştü.

Sorun düzelmese muhtemelen Kerem Bursin'in yeni bir hesap açması bekleniyor. Yakışıklı oyuncu çünkü Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanıyordu.

Kaynak: habertürk - Televizyongazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler