Kanal D'nin Yıldızı Cihangir Ceyhan hakkında pek bilinmeyen gerçek! Meğerse...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisine Hayri karakteriyle giriş yapan Cihangir Ceyhan hakkında pek bilinmeyen detaylar ortaya çıktı! Acı gerçek herkesi üzdü

Kanal D'nin Yıldızı Cihangir Ceyhan hakkında pek bilinmeyen gerçek! Meğerse...
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 22:45

Burcu Biricik'in yeni partneri olarak Camdaki Kız dizisine giriş yapan Cihangir Ceyhan son dönemin en çok merak edilen oyuncuları arasında yer alıyor.

Herkes tarafından merak edilen Cihangir Ceyhan hakkındaki bilgilerin son dönemin en çok ilgi çeken konuları arasında yer alıyor.

İlk olarak Sıfır Bir Dizisiyle adını duyurmuştu.

BluTV'de yayınlanan Sıfır bir dizisi Türkiye'nin en çok konuştuğu dijital dizilerden biriydi. Cihangir Ceyhan adını ilk bu diziyle duyurdu. Sonrasında da Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisine dahil oldu.

Çukur dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Cihangir Ceyhan şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterine hayat veriyor.

Yıldızı Camdaki Kız dizisiyle iyiden iyiye parlayan Cihangir Ceyhan'ın özel hayatıyla ilgili pek bilinmeyen detaylar ortaya çıktı.

TV100 tarafından derlenen habere göre Cihangir Ceyhan ailenin en küçük çocuğu. Hakkında ise bilinmeyen acı bir gerçek var. 1991 yılında annesini kaybederek büyük bir acıya boğulmuş.

Bir başka detaysa Cihangir Ceyhan daha çok İstanbul'lu olarak biliniyor.. Ancak Cihangir Ceyhan aslında aslen Adanalı'dır..

15 Ekim 1989 yılında dünyaya gelen Cihangir Ceyhan 2021 itibariyle 32 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Cihangir Ceyhan'ın oyunculuğa merak sarması ise İstanbul'da başlamıştır. İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi alan Cihangir Ceyhan'ın bu eğitimi yaklaşık 2,5 yıl sürmüştür. Oyunculuk deneyimine ise ilk olarak 2015 yılında yayınlanan Yusuf adlı filmde Serdar karakteriyle başlamıştır. Sıfır bir dizisiyle Cio karakterine hayat vermiştir.

Sonrasında Çukur dizisinde Azer Kurtuluş karakterine hayat vermişti. Alev Alev dizisinde ise Cihangir Ceyhan 'Ömer Ataycı' karakterine hayat verdi.

Şimdilerde Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini canlandıran genç oyuncu kariyer basamaklarını hızla çıkmaya devam ediyor.