İsmail Küçükkaya'nın Bilinmeyen Geçmişi. Herkesi Çok Üzdü

FOX TV ekranında sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya herkesi çok şaşırttı. İsmail Küçükkaya'nın geçmişinde simit sattığı ortaya çıktı. Ancak tek sırrı bu değildi..

İsmail Küçükkaya'nın Bilinmeyen Geçmişi. Herkesi Çok Üzdü
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 10:36

İsmail Küçükkaya gerek Akşam gazetesi Genel yayın Yönetmenliği döneminde olsun gerekse de FOX TV ekranlarındaki Sabah haberlerini sunduğu dönem olsun herkesin çok sevdiği gazetecilerin başında geliyor.

Onu zaman zaman hedef alanlar oluyor elbette. Hemen hemen her gün özel hayatı hakkında çarşaf çarşaf çok sayıda haber yayınlanıyor.

Ancak ilk kez İsmail Küçükkaya özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalar onu yakından takip eden hayranlarını da çok şaşırttı.

Simge Fıstıkoğlu’nun YouTube üzerinden yayımlanan programı “Hayat Okulu”nun ilk konuğu gazeteci İsmail Küçükkaya oldu.

Gerçek Gündem tarafından derlenen habere göre Simge Fıstıkoğlu kendi hazırlayıp sunduğu, mesleğine yıllarca emek veren, hatalarından ders çıkaran, pes etmeyen ve nihayet başaranlara maceralarını sorduğu bu dikkat çeken programda konuk olarak katılan isim herkesin çok yakından tanıdığı İsmail Küçükkaya oldu. Bu gerçekten de özel bir programdı. Hem İsmail Küçükkaya'nın açıkladığı özel bilgiler nedeniyle hem de söz konusu “Hayat Okulu”nun ilk bölümü olması nedeniyle..

330831-814x459.jpg

Youtube üzerinde yayınlanan Programda Simge Fıstıkoğlu’nun sorularını içtenlikle yanıtlayan gazeteci İsmail Küçükkaya, aile bütçesine katkı sağlamak için 5 yaşından 14 yaşına kadar simit sattığını ve simit satmanın kendisini çok beslediğini, sokakların hangi mesajları verdiğini şimdi daha iyi anladığını ifade etti..

EN BÜYÜK HAYALİYMİŞ! ANCAK GERÇEKLEŞMEDİ DİYEREK ÇOK ÜZÜLDÜ

Usta gazeteci özel hayatına ilişkin açıklamalarda da bulunarak bugüne dek en büyük beklentisinin bir kız çocuğu babası olmak olduğu, ama olmadığını da ifade ederek herkesi derinden üzdü..

20 Ocak 1972 doğumlu olan İsmail Küçükkaya 2021 günümüz itibariyle henüz 49 yaşında. Bu hayalini gerçekleştirebilmesi için çok geç değil.

Umarız İsmail Küçükkaya'nın bu hayalini gerçekleştirebileceği hayırlı bir kısmet karşısına çıkar.