‘İşler Güçler’ dizisiyle ünlenen Sadi Celil Cengiz'den kötü haber..

2012 yılında Star TV’de yayınlanan ve fenomen olan ‘İşler Güçler’ adlı TV dizisiyle ünlenen Sadi Celil Cengiz trafik kazası geçirdi..

‘İşler Güçler’ dizisiyle ünlenen Sadi Celil Cengiz'den kötü haber..
Yayınlanma Tarihi : 02 Ekim 2021 01:40

Kötü bir trafik kazası haberi geldi. Neyse ki kaza ucuz atlatıldı.

2012 yılında adeta reyting rekorları kıran İşler Güçler dizisinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte oynayan Sadi Celil Cengiz trafik kazası geçirdi.

Sadi Celil Cengiz'in kazayı memleketi Samsun'da geçirdiği öğrenildi. Star TV ekranlarında adeta fırtınalar estiren Sadi Celil Cengiz'in kaza haberini duyan yakınları çok büyük bir üzüntü yaşadı. Neyse ki Sadi Celil Cengiz'den gelen haberler iyi..

Araçta anne babası da vardı. Aracı annesi sürmekteydi. Olay ise Atakum ilçesinde meydana geldi. Aracın istinat duvarına çarptığını duyuran Televizyon gazetesi Sadi Celil Cengiz'in hafif bir şekilde yaralandığını duyurdu.

Öte yandan annesi kazayı yara almadan atlatırken babası Cemil Cengiz ise hafif bir şekilde yaralandı.

TEDAVİLERİ AYAKTA YAPILDI

Öte yandan kaza yerine gelen sağlık ekiplerince Sadi Celil Cengiz ve babasına anında müdahele edildi. Tedavileri de ayakta yapıldı. Olayın şokunu yaşayan Sadi Celil Cengiz ve ailesine ise geçmiş olsun mesajları yağdı.

Sadi Celil Cengiz kimdir?

Star TV ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisiyle ünlenen Sadi Celil Cengiz aslen Samsunlu'dur. 1 Şubat 1983 dünyaya gelen oyuncu 38 yaşındadır.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunlarından olan Sadi Celil Cengiz son olarak Kazara Aşk dizisinde rol almıştır. Asıl çıkışını İşler Güçler dizisiyle yapan oyuncu çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır

Geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz..