Herkesi Yıkan Gelişme! Bu Kez de Serdar Ortaç'ı Öldürdüler

Serdar Ortaç kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti haberleri büyük tartışma yarattı. Neyse ki Serdar Ortaç'la ilgili açıklama gecikmedi.

Herkesi Yıkan Gelişme! Bu Kez de Serdar Ortaç'ı Öldürdüler
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2021 19:50

Sosyal medyada bazı kendini bilmezler her fırsatta bir ünlünün öldüğünü öne sürerek asparagas haberler yapıyorlar.

Söz konusu haberler sosyal medyada da hızlı bir şekilde yayılıyor.

Geçmişte bu rezilliği bir çok ünlü için yapan sosyal medya sahtekarları bu kez ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın ölüm haberini servise soktular. Servis edilen haberler sonrası Serdar Ortaç'ın hayranları adeta üzüntüden kahroldu ve yıkıldılar.

TV100'de yayınlanan habere göre: Sosyal medya birçok hesapta yayılan “Serdar Ortaç öldü” haberleriyle çalkalandı. Çıkan yalan haberler sonrasında Serdar Ortaç’tan da açıklama gecikmedi.

Servis edilen söz konusu haberde “Sanat camiasının acı günü. Serdar Ortaç kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti” ifadelerine yer verildi.

Peki Serdar Ortaç gerçekten vefat mı etti? Serdar Ortaç’ın son sağlık durumu şimdi nasıl?

Çıkan yalan haberler karşısında ünlü şarkıcı Serdar Ortaç da açıklama yapmak zorunda kaldı.

SEVENLERİ RAHAT BİR NEFES ALDI

Konuyla ilgili olarak Serdar Ortaç kendi sosyal medya hesabından çıkan haberleri yayınlayarak “Yanlış haberdir” notunu düştü.

Serdar Ortaç'ın açıklama yapmasının ardından çok sayıda hayranı rahat bir nefes alarak ünlü şarkıcıya uzun ömürler diledi.

Geçmişte bazı sağlık problemleri olan Serdar Ortaç tedavisi sonrası hızla iyileşme sürecine girmişti.

16 Şubat 1970 doğumlu olan Serdar Ortaç 2021 itibariyle 51 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Serdar Ortaç'ın Sertaç Ortaç, Serkan Ortaç adında iki erkek kardeşi bulunmaktadır.

İlgili Haberler