Her burcun ayrı bir yalanı var işte burçlara göre yalanlar

Astroloji üzerinde Toplamda 12 burç var ve her burcun ayrı bir özelliği var. Kimi burç insanlarının çok yalancı olduğu söylenir. Peki hangi burç hangi yalanda ustadır? Sizler için derledik

Her burcun ayrı bir yalanı var işte burçlara göre yalanlar
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 22:31

Koç Burcu: Dürüstlüğü bazen en büyük yalanı olabilir. Dürüstlüğünü menfaati doğrultusunda en mükemmel şekilde kullanabilen 1 numaralı burçtur. Erkekleri, en çapkın 1 numara burçtur. En sırcı 1 numaralı burçtur. Özellikle aile içi konularda son derece hassastır. Kendi aile hayatlarını mutluluk içinde göstermekle ilgili kesinlikle yalan söylerler.

Boğa Burcu: Kendini maddi açıdan zengin ve güçlü gösterme adına en çok yalan söyleyen 1 numara burçtur. Bu bazen öyle olur ki hayatını yalan üzerine kurabilir. Bu nedenle ilk tanışmalarda en çok dikkatli olunması gereken burçlardan biridir. İnsana verdiği değer, o insanın maddiyatının oranına göredir. Dini de imanı da para olabilir. İstediği zenginliğe ulaşmışsa zengin olduğu için kendine saygı bekler ve bu saygı gelmezse son derece acımasız ve merhametsiz biri olabilir.

İkizler Burcu: Bir şey yapacakmış gibi, bir şeymiş gibi boş boş konuşan 1 numara burçtur. Tilkiye 'güzel bir tavşan yahnisi yaptık, yer misin? ' diye sormak ne ise 'ikizler, yalan söyler mi? ' diye sormak da aynı şeydir.

Yengeç Burcu: Kendi duygusallığıyla ve karakteriyle ilgili kesinlikle yalan söylerler. Kesinlikle söylediği insan değildir. Üç maymun olan 1 numara burçtur. Bu nedenle bildiği halde bilmediğini söyler, duyduğu halde duymadığını söyler, gördüğü halde görmediğini söyler. Aşırı duygusallıktan kaynaklı acıları olur, bu acıların getirdiği kızgınlıkla kafada kurarlar. Bu kurmalar, yalandır ve iftiraya kadar gidebilir.

Aslan Burcu: Kendini, karşısındakine önemli ve değerli hissettirmek adına kesinlikle yalan söyler. Bazen bulunduğu yer hakkında, bazen gittiği yer hakkında, bazen kendi başına gelen küçük düştüğü durumlar hakkında kesinlikle yalan söyler.

Başak Burcu: Kendini neşeli ve mutlu göstermeye calışması kesinlikle yalandır. En mutsuz 1 numara burçtur. Kendisiyle ve ailesi ile ilgili yalanlar söyler. En hırslı 1 numara burçtur. Mükemmeliyetçilik kafası olduğundan, kendi eksik yönlerini başkalarında da görerek tatmin olma amacındadır.

Terazi Burcu: Davranış olarak kesinlikle yalan söyler. Sevmediği halde sevmediği yerlerde, sevmediği halde sevmediği insanlarla olabilir. Kendini sevdirme amacında olabilir. Kendini sevdirmeyi uyum sağlayarak,konuşmayarak ve onaylamış gibi yaparak başarır. Terazi burcu, 'gibi' yaparak yaşar. Terazi burcunun 'gibileri' en büyük yalanıdır.

Akrep Burcu: En tutarsız 1 numara burçtur. Söyledikleriyle içindeki düşünceleri kesin olarak birbirinden farklı şeylerdir. Başkasına olan övgüleri, kesin olarak yalandır; amacı ilgi çekmek istemesidir. Övgüsüne kayıtsız kalınırsa, dün övdüğünü bugün yerin dibine sokabilir. Karakterden bahsetmesi kesin olarak yalandır çünkü gizli amacını gizlemek peşindedir. Çok sevmiyormuş gibi övgülerde bulunması, onların en büyük yalanıdır.

Yay Burcu: Kendini en yüksekte gören 1 numara burçtur. Zenginliği en çok isteyen 1 numara burçtur. Genel mutsuzluğunun altında yatan sebepler bunlardır. Bu sebeplerin dışında söylediği sebepler kesinlikle yalandır. En güzel mutluymuş gibi yapan 1 numara burçtur. Mutluymuş gibi yapması kesin yalandır. Mutluymuş gibi yapmasının sebebi, mutluluk enerjisini karşı tarafa geçirerek onu etkilemektir. Para ve lüks yaşam için yapmayacağı şey yoktur.

Oğlak Burcu: Göstermiş olduğu olgun insan, düşünceli insan ve saygılı insan karakteri kesinlikle yalandır. Aslında son derece dar kalıplar içinde bir bakış açısına sahiptir. En uyumsuz 1 numara burçtur.

Kova Burcu: Kendini en güzel pazarlayan 1 numara burçtur. Samimiyeti en büyük 1 numara silahıdır ve kesin yalandır. Samimiyetler kurarak en yükseğe çıkma amacındadır. Mütevazılığı, insanlığı hep yalandır. Kendini haklı çıkarmak için kesin yalan söyler.

Balık Burcu: Huzur da huzur diyen 1 numara burç balıktır; huzur kaçırmakta da yine 1 numara burç balıktır. Aşırı duygusaldır, bu nedenle söyledikleri doğru olmayabilir. Gördüklerine göre değil hissettiklerine göre yaşadıklarından, hislerine göre söylemleri kesin yalan içerir. Duruşu yalandır çünkü hiçbir zaman aynı yerde durmaz. Sevmesi yalandır çünkü zaten açık açık sevmez. Üstü kapalı bir biçimde, sezdirerek severler. Sözleri, kaçmasını ve kurtulmasını kolaylaştıracak şekilde her zaman yarımdır.

objektif port - fotoğraf: unsplash