Gözlerden Uzak Tutuyordu Şevval Sam'ın Sevgilisi Ortaya Çıktı

FOX TV ekranlarında yayınlayan TV dizisi, Yasak Elma'nın oyuncularından olan Şevval Sam sonunda aşkını herkese gösterdi.

Gözlerden Uzak Tutuyordu Şevval Sam'ın Sevgilisi Ortaya Çıktı
Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2021 14:39

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi yeni sezon için gün sayarken dizinin oyuncuları da magazin gündeminde yer almaya devam ediyor.

Dizide başrol oyuncusu olan Şevval Sam'ın özel hayatı pek bilinmiyordu. Öyle ki yıllardır aşk yaşadığı sevgilisi hiç ortaya çıkmamıştı.

Bugün ise bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen bir gelişme yaşandı.

TV100'de yer alan habere göre: Şevval Sam'ın tam 12 yıldır herkesten sakladığı sevgilisi ortaya çıktı.

Gelen bilgilere göre Şevval Sam'ın bilinmeyen sevgilisi Sarp Maden.. Bugüne dek sevgilisiyle pek görüntü vermeyi sevmeyen Şevval Sam magazin gündeminde çıkan bu haberle herkesi şaşkına çevirdi.

maxresdefault.jpg

Şevval Sam'ın sevgilisi Sarp Maden müzisyenlik yapıyor. Şevval Sam özel hayatıyla değil de oyunculuğuyla gündeme gelmek isterken sevgilisi ise müzik alanında oldukça başarılı bir isim.

Aslen İstanbullu olan Sarp Maden 19 Kasım 1968 senesinde İstanbul'da doğmuş. Gitar tekniği ve armoni bilgisiyle ülkenin ön önemli gitaristlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bugüne kadar çok sayıda katıldığı projeyle de gündeme gelen Sarp Maden ilk kez magazin gündemine aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Şevval Sam'la gündeme geldi.

Öte yandan ikilinin youtube üzerinde de birlikte yayınlamış olduğu videolar görünüyor.. Özellikle birlikte söylemiş oldukları Gül Güzeli canlı performans rekora koşan videolar arasında.