Fatma Girik'in Son Durumuyla İlgili Kardeşinden Açıklama Geldi

Bir süredir tedavi gören Fatma Girik'in sağlık durumu merak ediliyordu. Sanatçının sağlık durumuyla ilgili kardeşi açıklama yaptı.

Fatma Girik'in Son Durumuyla İlgili Kardeşinden Açıklama Geldi
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 18:23

İstanbul'daki bir hastanede fizik tedavi gören Türk sinemasının efsane sanatçılarından Fatma Girik'in son sağlık durumu sevenleri tarafından merak ediliyor.

Sevilen sanatçının sağlık durumuyla ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Milliyet'in geçtiği habere göre Fatma Girik'in sağlık durumu iyiye gidiyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik ablasının sağlık durumuna ilişkin basına açıklamalarda bulundu.

Ablasının moralinin iyiye gittiğini ve giderek iyileştiğini açıklayan Günay Girik bu açıklamasıyla Fatma Girik'in sevenlerine iyi haberi vermiş oldu.

SOSYAL MEDYADAN DUA MESAJLARI YAĞIYOR

Öte yandan sevilen sanatçı Fatma Girik'in tedavisini yakından takip eden sevenleri sık sık yayınladıkları mesajlarla Fatma Girik'e acil şifalar dileklerini iletiyorlar.

BODRUM'A GERİ DÖNMEYECEK?

Uzun yıllardır Bodrum'da yaşayan Fatma Girik'in daha fazla sağlık imkanının bulunmasını gerekçe göstererek İstanbul'a taşınmıştı.

Sevilen sanatçının bir daha Bodrum'a dönmeyeceği ve yaşamına İstanbul'da devam edeceği konuşuluyor.

78 yaşında olan Fatma Girik çok sayıda dizi ve filmde rol almış bir dönemde İstanbul'u Şişli ilçesinde belediye başkanlığı yapmıştı. Bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Fatma Girik uzun yıllardır da hiç bir projede yer almadı.