Fatih Portakal'ı çileden çıkardılar parasıyla bile alamadan evine geri döndü

Gazeteci Fatih Portakal başından geçen kötü bir anısını paylaştı, anısıyla manşet oldu

Fatih Portakal'ı çileden çıkardılar parasıyla bile alamadan evine geri döndü
Yayınlanma Tarihi : 17 Haziran 2022 21:11

Türkiye'de Dolar kurundaki yükseliş hayatın her alanında pahalılığa yol açıyor. En çok etkilenen sektörlerin başında da akaryakıt sektörü geliyor. Akaryakıt fiyatlarına peş peşe gelen zamlar çok sayıda araç sahibini zor durumda bırakıyor.

Gazeteci Fatih Portakal'da bu sektörde yaşanan olumsuzluğa dikkat çeken bir anısıyla manşetlere taşındı. Fatih Portakal adeta mesajıyla gündemi alt üst etti.

Gazeteci Fatih Portakal, dikkat çeken bir paylaşım yaptı. FOX TV'den istifa ettikten sonra sıradan bir yaşam süren Fatih Portakal, İstanbul'dan da ayrılıp İzmir'e yerleşmişti. Seferihisar ilçesinde yaşayan Fatih Portakal zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmayı başarıyor. Dün yaptığı bir paylaşım yine onu haber sitelerinin manşetlerine taşıdı. Fatih Portakal'ın iddiasına göre parasıyla bile benzin alamadan evine döndü.

fatih-portakal-dan-bahceli-yorumu-her-an-cikis-yapabilir-h52922-fed9e.jpg

T24.COM.TR tarafından aktarılan habere göre; Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından akaryakıta gelen zam sebebiyle benzin istasyonundan benzin alamadan döndüğünü paylaştı.

Portakal yaptığı paylaşımda "Bunu da yaşadım, doğrusu yaşattılar. Benzin istasyonuna yanaştım. Çalışan arkadaş “abi zam geldi de benzin kalmadı, sadece gaz var,” dedi. Benzin alamadan istasyondan ayrıldım. Nokta!" diye yazdı.

fatih-portakal-dan-istifa-sonrasi-ilk-mesaj-f6eb7.jpg

İşte Fatih Portakal'ın gündemi alt üst eden o mesajı

1655375470547-portakal-001.jpg