Farah Zeynep Abdullah nihayet setlere geri döndü! Çalışmaya başladı

Masumlar Apartmanı TRT1 ekranlarında yayınlanırken dizide İnci'ye can veren Farah Zeynep Abdullah çok seviliyordu. Başarılı oyuncu setlere döndü

Farah Zeynep Abdullah nihayet setlere geri döndü! Çalışmaya başladı
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2023 02:54

Ezgi Mola, Merve Dizdar ikilisinin başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine can veren Farah Zeynep Abdullah bu dizi sayesinde büyük çıkış yakalamıştı.

TRT1 REYTİNG DEPOLUYORDU

Her salı yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi sayesinde TRT1 reyting depoluyordu. Yerine gelen Balkan Ninnisi dizisi beklenen ilgiyi gösterememiş ve dizi 25.bölümde final yapmak zorunda kalmıştı.

BÜYÜK ÇIKIŞ VE ÖDÜL GETİREN BAŞARI

Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisinde büyük yükseliş kaydettikten sonra bu kez seyircilerin karşısına Bergen filmiyle çıkmıştı.

farah-zeynep-abdullah-in-annesini-gorenler-guzelligini-annesinden-almis-demeden-duramiyor.jpg

Bergen filmi sayesinde geniş kitlelere ulaşan Farah Zeynep Abdullah, ara vermeden tekrar setlere döndü.

BİHTER FİLMİ GELİYOR

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; “Bihter” filminin çekimleri planlanan tarihte başlıyor. Film Halit Ziya Uşaklıgil’in “Aşk-ı Memnu” eserinden yola çıkılarak Mervem Göntem tarafından yazıldı. Taff Pictures imzalı projeyi geçen yıl izlenme rekoru kıran “Bergen” filmini çeken Caner Alper ile Mehmet Binay yönetecek. İki başarılı yönetmen “Bihter çikolata 24 saat içinde başlıyor” mesajıyla sete çıkacaklarını duyurdu.

mehmet-1-1.png

1900’lü yıllarda geçen filmde Farah Zeynep Abdullah (Bihter), Boran Kuzum (Behlül), Osman Sonant (Adnan bey), Hande Ataizi (Firdevs), Ebru Özkan (Matmazel), Helin Kandemir (Nihal), Nezaket Erden (Peyker) ve Lorin Menhart (Beşir), Mert İnce (Bülent) ve Mertcan Tekin (Nihat) başlıca rolleri canlandıracak.