Farah Zeynep Abdullah İçin Harekete Geçildi! Suç Duyurusu

Sen misin Ezgi Mola için destek paylaşımı yapan, Farah Zeynep Abdullah için de suç duyurusu...

Farah Zeynep Abdullah İçin Harekete Geçildi! Suç Duyurusu
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2021 20:58

Musa Orhan Türkiye gündeminde yer almaya devam ediyor. Avukatı Ezgi Mola'nın ardından şimdi de Farah Zeynep Abdullah için harekete geçti.

Gelen Son dakika haberine göre: Musa Orhan'a hakaret gerekçesiyle 65 günlük adli para cezasına çarptırılan dizi oyuncusu Ezgi Mola'ya destek veren meslektaşı Farah Zeynep Abdullah hakkında da Musa Orhan'ın avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola rol arkadaşıydı.

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola, Safiye karakterine hayat verirken Farah Zeynep Abdullah'da sezon sonuna dek İnci karakterine hayat vermişti.

İkilinin yakın dost oldukları biliniyor.

EZGİ MOLA'YA DESTEK YAĞMIŞTI

Ezgi Mola'ya mahkemeden ceza kararı çıkınca çok sayıda oyuncu arkadaşı destek çıkmıştı. O isimlerden biri de Farah Zeynep Abdullah'dı..

HAKARET ETTİĞİ ÖNE SÜRÜLÜYOR

Öte yandan söz konusu suç duyurusunda Farah Zeynep Abdullah'ın 'nitelikli cinsel saldırı' suçundan 12 yıldan az olmamak üzere hapis cezası istemiyle hakkında dava açılan Musa Orhan'a hakaret ettiği öne sürülüyor. Söz konusu dilekçede Musa Orhan ve ailesi hayati bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır ifadelerine de yer veriliyor.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULAN DİĞER ÜNLÜ İSİMLER

Gerçek Gündem'in geçtiği habere göre: Sanatçı Ezgi Mola'ya destek veren 23 ünlüye suç duyurusunda bulunulmuştu. O isimler şu şekildeydi '' Hazal Kaya, Atilla Taş, Barış Atay, Metin Uca, Hasibe Eren, Aslı İnandık, Mahsun Kırmızgül, İlkay Akkaya, Fatma Turgut, Funda Eryiğit, Serkay Tütüncü, Sarp Akkaya, Tan Taşçı, Ayşenil Şamlıoğlu, Rahşan Gülşan, Selçuk Balcı, Aynur Aydın, Ayşe Arman, Engin Öztürk, Gülenay Kalkan, İbrahim Selim, Melek Mosso ve Gökhan Özoğuz gibi isimlerdi... Savcılığın ünlü isimler hakkında iddianame hazırlayıp hazırlamayacağı henüz bilinmiyor