Ezgi Mola Gelen Son Haberle Herkesi Üzdü Yakınları Hastaneye Doluştu

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren dizi oyuncusu Ezgi Mola gelen son haberle sevenlerini üzdü..

Ezgi Mola Gelen Son Haberle Herkesi Üzdü Yakınları Hastaneye Doluştu
Yayınlanma Tarihi : 25 Ağustos 2021 12:57

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncularından Ezgi Mola koronavirüse yakalandı. Şimdilik evde tedavisi süren Ezgi Mola'nın rahatsızlığına ilişkin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İki doz aşı olmasına rağmen virüse yakalandığını açıklayan Ezgi Mola Instagram hesabından açıklamalarda bulundu.

Şimdilik hiç bir belirti hissetmediğini belirten Ezgi Mola bunu da aşı olmaya borçlu olduğunu belirterek takipçilerine aşı olmaları çağrısında bulundu.

TESTLERİ BİR NEGATİF BİR POZİTİK ÇIKIYOR

Birden çok test yaptırdığını da açıklayan Ezgi Mola bu testlerin kiminin negatif kimin ise pozitif çıktığını belirtti. Negatif çıkana dek tüm testleri evde tedavisinin devam edeceğini belirten Ezgi Mola arkadaşlarıyla ilgili de bir detayı paylaştı.

Temasta olduğu kişilerin bir çoğunun da test yaptırmak için hastaneye gittiği öğrenildi. Ezgi Mola'nın koronavirüse yakalandığını öğrenen çok sayıda yakın çalışma arkadaşı da güvenlik amaçlı test yaptırdılar.

TAKİPÇİLERİ GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI YOLLADI

Öte yandan Ezgi Mola'nın çok sayıda takipçisi ve arkadaşı da kendisine geçmiş olsun dileklerini ileterek destek verdiler.

Objektif Port olarak Ezgi Mola'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz..

EYLÜL'DE YENİDEN TRT EKRANLARINDA OLACAK

Bir başka gelişme ise Eylül ayında Masumlar Apartmanı dizisi yeniden ekranda olacak ve Ezgi Mola bu dizide Safiye karakterine hayat vermeye devam edecek. Çekimlerin başlaması durumunda Ezgi Mola'nın durumu ne olacak merak edilirken bu nedenle çekimlerin bir süre ertelenmesi gibi bir durum da söz konusu olabilir

OBJEKTİF PORT - SADIK ŞİMŞEK

İlgili Haberler