Evcil Hayvan Sahipleri İçin En İyi 6 Elektrik Süpürgesi

Evinizde minik, sevimli ve bol tüylü bir dostunuz var ise elektrikli süpürge almadan önce mutlaka bu önerilerimize kulak asın. İşte kedi ve köpek sahibi olanların alması gereken en iyi 6 elektrik süpürgesi!

Evcil Hayvan Sahipleri İçin En İyi 6 Elektrik Süpürgesi
Yayınlanma Tarihi : 07 Haziran 2021 00:50

Evcil hayvanınız varsa halı ve koltuk gibi evin temel eşyalarını temizlemek oldukça güçtür. İki kedi sahibi olarak bu yazıyı okuyanları çok iyi anlayabiliyorum. Sürekli bozulan elektrik süpürgesi, tıkanan filtrelere ve tamiri mümkün olmayan parçalar..

İşte ben de ben gibi uzun süre araştırmış ve en iyisini alma yolunda olan (Ben aldım!) evcil hayvan sahipleri için elektrik süpürgesi önerisinde bulunmaya karar verdim.

Sizler için gelmiş geçmiş en iyilerinde aralarında bulunduğu, ucuz veya makul fiyatlının da yer aldığı elektrik süpürgelerini sıraladım.

Umarım aradığınızı bulursunuz..

Philips PowerPro Expert

Bu daha ilki! İçeriğimizde bir kez daha Philips'e yer vereceğiz. Bu ürünü kısaca özetlemek gerekirse, en yüksek emiş gücüne sahip ve bir o kadar uygun fiyatlıdır. Ayrıca 2 ödüllü!

Alt modelleri elbette mevcut ama alırken dikkat etmeniz gereken şey cihaz üzerinde PowerCyclone 8 ibaresidir. 3 farklı temizlik işlemi sunan ürünümüz özellikle evcil hayvanı olan kişilere özel başlıklar sunuyor. Kılı tüyü tozu yerde bırakmadığı gibi Allergy H13 filtre sistemi sayesinde evdeki en küçük tozu bile yakalıyor ve dışarıya temiz hava veriyor.

Philips Marathon Ultimate FC9926/07

Bir önceki ürüne göre daha güçlüdür kendisi.. Adeta bizler yani kedi ve köpek sahipleri için üretilmiş. 2400 W gücüne sahip.

Yine diğer modelimizde olduğu gibi PowerCyclone 8 özelliğine sahip. Bu özelliği Philips markasının bilinen en iyi özelliği. Adeta hava ve tozu ayırt ediyor.

Ultra Clean Air HEPA 13 filtreye sahip süpürgemiz, pardon canavarımız tozların en az %99,95'ini hapsederek temiz ve alerjilerden arındırılmış ortam sağlıyor. Öte yandan yine evcil hayvan sahiplerine özel aparatlar mevcut.

Dyson Cyclone V10

Bu markaya diyecek çok sözümüz var. Elbette hepsi olumlu!

Uzun mu uzun ömürlü bir marka kendisi.. Bir kere alınca değiştirmesi oldukça zor. Neredeyse aynı özelliklere sahip V8 modeli de var ama ben sizler için en iyisini kaleme almak istedim. Süpürgemiz kablosuz. Yani şarjlı. Kullanımı oldukça pratik. 60 dakikaya varan kullanım imkanı sunuyor. Yine evcil hayvan ve ulaşılması güç yerler için başlık sunuyor. Evde toz, polen, ölü deri bırakmıyor. Adeta silip Süpürüyor.

Daha da anlatmak isterdim ama ona bakmaktan yazamıyorum. Tam bir hayat kurtarıcı!

Rowenta RO7673EA Silence Force Cyclonic

Uygun fiyatıyla eminim hemen gözünüze çarpacaktır. Fakat fiyatına aldanmayın. Hem güçlü hem de ultra sessiz. Hatta en sessizi diyebiliriz.

Sizde evi süpürürken, süpürgenin çekim gücüyle halının kalkmasından hoşlananlardansınız bu süpürgeyi bir düşünün derim. Dediğim gibi üstelik çok sessiz. Sanki eşiniz veya dostunuzla sohbet ediyormuşçasına..

Diğer modellerimiz gibi toz torbasız. Yine evcil hayvan sahipleri için özel aparatları mevcut. Ee daha ne olsun..

Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine

Yurt dışında sık sık rastlayabileceğiniz bir markayla karşı karşıyasınız. Ülkemizde de mevcut. Özellikle kedi ve köpek sahiplerinin Dyson'dan sonra tercih ettiği ikinci marka. Ortalama Dyson modeli ile aynı fiyat.

Ürünümüz toz torbalı.. Ama diğerleri ne yapıyorsa o da aynısını yapıyor. Adeta toz torbalı temizlik canavarı! Hem güçlü hem de temiz bir ürün. Tozu ve kiri içinde hapsediyor. Dışarıya sadece temiz hava üflemesi kalıyor. Yine ürün, evcil hayvan sahipleri için özel başlıklarıyla ön planda!

Karcher KB5 Akülü Süpürge

Ürünümüz sudan ucuz ama oldukça etkilidir.

Şarjlı ve fazla yer kaplamamasıyla eminim gönlünüzü çalacaktır. Ortalama çalışma süresi uzun olmasa da kısa sürede kılı tüyü ortadan kaldıracaktır.

Ürünümüz ekstra bir başlık sunmuyor. Çünkü kedi ve köpek sahiplerini düşünerek ana başlıkta döner başlığa yer vermiş.

Yani tak çıkar derdiniz yok.

Editör: Erdoğan Kan