Ebru Şallı'nın güzellik sırrı belli oldu! Her sabah aç karnına bu suyu içiyor

Ebru Şallı neden bu kadar güzel diye sorup duranlara cevap geldi.. Her sabah meğer bu suyu içiyormuş..

Ebru Şallı'nın güzellik sırrı belli oldu! Her sabah aç karnına bu suyu içiyor
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 21:33

Ebru Şallı güzelliği kadar zayıflığı ve fitliği ile dikkat çeken ünlülerden biri. Çok sayıda kişi onun güzellik sırrını çok merak ediyor.

Sağlıklı beslenme konusunda bir çok önerisi bulunan Ebru Şallı'nın her sabah içtiği bir karışımla ilgili haber yayınlandı.

Akşam gazetesi tarafından yayınlanan haberde Ebru Şallı'nın güzellik sırrına yer verildi. İşte Ebru Şallı'nın güzelliğini borçlu olduğu ve her sabah içmiş olduğu o karışımla ilgili bilgiler.

EBRU ŞALLI'NIN SU KARIŞIMI NASIL YAPILIR?

İlk olarak malzemeler

1 bardak kadar sıcak su

Yarım kahve fincanı kadar taze sıkılmış limon suyu

1 çay kaşığı kadar organik bal

TARİFİ

İlk olarak Sıcak suyun içerisine tüm malzemeleri ekleyin. Ve ardından Karıştırın. Sabah aç karnına bu suyu tüketin. Afiyetler olsun.

Bu su sayesinde fazla kilolarınızdan arınacaksınız. Vücudunuzdaki toksinlerden kurtulacaksınız. Nefesiniz tazelenecek. Özellikle de soğuk kış günlerinde bağışıklık sisteminize koruyucu bir kalkan sağlamış olacaksınız.

15 Ocak 1977 doğumlu olan Ebru Şallı 2021 itibariyle 44 yaşındadır. Güzellik konusunda etkili formülleri bulunan Ebru Şallı'ya ait bu karışım Akşam gazetesi tarafından paylaşılmıştır. Sizlerde arkadaşlarınızla paylaşabilir. Onların faydalanmasını sağlayabilirsiniz.