Çukur Dizisiyle Yıldızı Parlayan Kubilay Aka Gelen Kötü Haberle Sevenlerini Üzdü

SHOW TV ekranında yayınlanan ve final yapan TV dizisi Çukur'da adını duyuran Kubilay Aka geçirdiği kazayla herkesi üzdü.

Çukur Dizisiyle Yıldızı Parlayan Kubilay Aka Gelen Kötü Haberle Sevenlerini Üzdü
Yayınlanma Tarihi : 22 Ağustos 2021 09:28

Oynadığı Çukur ve Aşk101 gibi dizilerle adını Türkiye ve Balkanlara duyuran Kubilay Aka geçirdiği kaza nedeniyle herkesi çok üzdü. Sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunan Kubilay Aka büyük şüphesini de açıkladı

Kubilay Aka şimdilerde '' Bunu Bi Düşünün'' adlı dizide oynayacak. Dizinin tanıtımı için objektif karşısına geçen Kubilay Aka rahatsızlığı hakkında açıklamalarda bulundu.


Habertürk tarafından özel haber olarak geçilen haberde oyuncu Kubilay Aka'nın evde kaza geçirdiği bildirildi. Evde düşme sonucu kafasına da dikiş atılan Kubilay Aka sağlık durumu hakkında gazetecilere açıklamalarda bulundu.


İLK AÇIKLAMASI "ŞEKERDEN ŞÜPHELENİYORUZ"

kubilay-aka-16-9-1569928625-880x495.jpg


Sevenlerini üzen haber sonrası Sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan ünlü oyuncu, "Vallahi şekerden şüpheleniyoruz, tekrar bir kontrol ettireceğiz dikişler çıktıktan sonra. Evde bir düşüp, bayıldım. Kafam cama girmiş. Dikiş attırdık, çok şükür tomografide kötü bir şey çıkmadı. Allah daha kötüsünden korusun." açıklamasında bulundu..

Objektif Port olarak yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Kubilay Aka'nın 'Bunu bi düşünün' adlı dizisi Blutv adlı dijital platformda seyircilerle buluşacak..

KUBİLAY AKA KİMDİR?

Henüz 26 Yaşında olan yakışıklı oyuncu Kubilay Aka 1995 senesinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kubilay Aka'nın net doğum tarihi ise 12 Nisan 1995'tir..

Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunlarından olan Kubilay Aka Havaalanı yönetim bölümünden mezundur. Ardından oyunculuk eğitimi alan Kubilay Aka Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım dizisinde Ali Kemal karakterine hayat vermiştir. Ancak ülke genelinde asıl tanınırlığı ise Çukur Dizisinde oynamış olduğu Celasun karakteriyle olmuştur. Kubilay Aka şimdilerde Blutv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisi için set çalışmasını sürdürmektedir. Son dönemde gençler arasında popüler olan Aşk101 adlı dizide de rol alan Kubilay Aka'nın hızlı yükselişi artarak devam etmektedir.

Kaynak: Habertürk - Objektif Port - Sadık Şimşek

İlgili Haberler