‘Çukur’ dizisinin Ayşe’si İrem Altuğ ortalığı karıştırdı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve sonrasında da final yapan Çukur adlı TV dizisinde Ayşe Karakterine hayat veren İrem Altuğ herkesi şaşkına çevirdi..

‘Çukur’ dizisinin Ayşe’si İrem Altuğ ortalığı karıştırdı
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 01:21

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Gelin Ayşe rolüne hayat veren İrem Altuğ herkesi şaşkına çevirdi.

Çukur dizisinde Selim Koçovalı'nın eşi olan Ayşe Altuğ yaptığı açıklamalarla gündemi alt üst etti.

İstanbul'da bir mekan çıkışında objektiflere takılan İrem Altuğ herkesi şaşkına çevirmişti. İki erkek arkadaşıyla görüntülenen İrem Altuğ herkesi şaşırtmış ve iki kocasıyla birlikte yaşadığını öne sürmüştü.

Posta gazetesinin geçtiği habere göre Mekandan yanında iki erkek arkadaşıyla çıkan İrem Altuğ, yanındaki kişilerin kim olduğu sorulunca çok ilginç bir cevap verdi. İrem Altuğ,” Bu beyefendi eski kocam, diğeri ise yeni kocam, biz birlikte yaşıyoruz” yanıtıyla herkesi şaşkına çevirdi.

SONRA GERİ ADIM

Öte yandan İrem Altuğ, yaptığı açıklamanın gündem olmasının ardından basında yer alan haberlere, instagram hesabından paylaştığı story ile cevap verdi..

KEDİLERİYLE YAŞIYORMUŞ

9.jpg

Tartışmalara son noktayı koymak için Kedileriyle çektiği fotoğrafını paylaşan İrem Altuğ, ‘Gerçekten de kimlerle yaşadığımı bilmeyenlere gelsin’ diyerek tartışmaya son noktayı koydu.

YENİ AKİT İĞRENÇLİK OLARAK NİTELENDİRMİŞTİ

Öte yandan söz konusu skandal açıklamaları Yeni Akit gazetesi oldukça sert bir başlıkla eleştirmiş ve İğrenç açıklamalar diyerek duyurmuştu.

İREM ALTUĞ KİMDİR?

41 Yaşında olan İrem Altuğ İstanbul doğumludur. 15 Eylül 1980 senesinde doğan İrem Altuğ San Francisco Eyalet Üniversitesi'nden mezun olmuştur.

Çok sayıda ödülü bulunan oyuncu Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisiyle adını Türkiye ve Balkanlar başta olmak üzere çok sayıda yurt dışı ülkesine duyurmuştur.

Diziden ölerek ayrılan İrem Altuğ şimdilerde magazin gündemine yaptığı açıklamalarla geliyor.