Can Yaman Yeni İşiyle Piyasayı Alt Üst Etti

Oynadığı dizilerle büyük bir hayran kitlesi elde eden dizi oyuncusu Can Yaman sektör değiştirdi ve yeni işiyle fırtınalar estiriyor.

Can Yaman Yeni İşiyle Piyasayı Alt Üst Etti
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2021 19:44

Türkiye'den ayrıldıktan sonra İtalya'ya yerleşen Can Yaman'ın işleri tıkırında. Çok sayıda dizi projesinde yer alan Can Yaman geniş bir hayran kitlesi elde etmişti.

Erkenci Kuş ve Bay Yanlış dizileriyle Türkiye'de fırtınalar koparan Can Yaman ardından dizisi final yapınca İtalya'ya taşınmıştı.

Bu ülkede kendisine yönelik oldukça büyük.. Can Yaman oyunculuğun yanı sıra iş hayatına da hızlı bir adım attı.

Önceki günlerde Venedik film festivalinde boy gösteren Can Yaman Yeni kız arkadaşıyla da objektiflere yakalanmıştı.

Can Yaman şimdilerde ise kendi oluşturmuş olduğu parfüm markasına odaklandı. Amacı parfümü tüm dünyaya yaymak. Elde edeceği geliri ise çocuklar için harcayacak. Amacı para kazanmak değil ismini markalaştırmak..

Sık sık ınstagram hesabından yeni işiyle ilgili duyurulan yapan Can Yapan genişçe bir şekilde İtalyan medyasında da haber olmaya devam ediyor.

Öte yandan Can Yaman'ın başrolünde olduğu 'Sandokan' adlı dizinin çekimleri de kısa bir süreliğine ertelendi. Dizinin çekimlerinin önümüzdeki yıl yapılması bekleniyor..

Televizyon gazetesi'de Can Yaman'la ilgili son gelişmelerini duyururken oyuncu Can Yaman'ın parfüm sektörüne girdiğini duyurdu.

Asıl işi avukat olan Can Yaman uzun yıllardır yakışıklılığı kadar oyunculuğuyla gündeme geliyordu..