Can Yaman kitap yazdı. Kitabın konusunu da bizzat kendi duyurdu

Son dönemin en popüler oyuncularından biri olan Can Yaman FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapmasının ardından İtalya'ya yerleşmişti. Bir çok önemli projeye imza atan Can Yaman şimdi de kitap çıkardı.

Can Yaman kitap yazdı. Kitabın konusunu da bizzat kendi duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2021 21:45

Can Yaman son dönemin en yakışıklı ve en iddialı oyuncularından biri. Onu sadece Türkiye'de değil İtalya ve Balkanlarda da seven büyük bir kitle var.

Aslen zaten Balkan göçmeni olan Can Yaman adeta başarıdan başarıya koşuyor. Türkiye'de son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış adlı dizide başrol oyuncusu olan Can Yaman bu dizinin final yapmasının ardından İtalya'ya yerleşmişti.

Bu ülkede de başarıdan başarıya koşan Can Yaman gerek oyunculuk gerekse de ticaret alanında büyük işlere imza attı.

Geçtiğimiz aylarda kendi parfüm markasını bile oluşturan Can Yaman bu girişimle adından genişçe bir şekilde söz ettirmişti.

İtalya'daki yoksullar içinde girişimlerde bulunan Can Yaman sadece ticarette ve oyunculukta değil sosyal sorumluluk projelerinde de ön sırada olmaya devam ediyor.

.jpg

Herkesin en çok merak ettiği oyunculardan biri olan Can Yaman bu merakı gidermek adına bir kitap yazdı. Dizi Doktoru adlı sitenin de duyurduğu habere göre Can Yaman'ın kitabı şimdiden İtalya'yı kasıp kavurdu bile.

Kitabıyla ilgili sosyal medya hesabından da açıklamalarda bulunan Can Yaman '' 30 Kasım'dan itibaren satışta olacak kitabı için "İlk defa size kendimden bahsetmeye karar verdim. Tamamen, filtreler olmadan. Size gerçeğimi söylemek istiyorum." ifadelerine yer verdi.

Can Yaman tarafından yazılan kitabın adı da 'Can Yaman: Sembra strano anche a me' olarak belirlendi..

İlgili Haberler