Camdaki Kız dizisinin yıldızı Burcu Biricik'in nasıl ünlü olduğu ortaya çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren şimdilerin en ünlü dizi yıldızları arasında yer alan Burcu Biricik'in nasıl ünlü olduğu yıllar sonra ortaya çıktı.

Camdaki Kız dizisinin yıldızı Burcu Biricik'in nasıl ünlü olduğu ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 08:26

Burcu Biricik son bir kaç aydır Türkiye'nin gündeminden düşmeyen ünlü bir isim. Netflix ortamında da Fatma dizisinde başrol oyuncusu olan güzel oyuncu adını tüm dünyaya bu dizi sayesinde duyurmayı başardı.

Ancak son dönemde yıldızı Camdaki kız dizisiyle iyiden iyiye parlamış durumda.

Kanal D ekranlarında zirvede yer alan Camdaki Kız dizisinde Nalan Karakterine hayat veren Burcu Biricik hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Buna göre Burcu Biricik'in nasıl ünlü olduğuna dair bazı detaylar bugün yayınlandı.

Mynet tarafından yayınlanan habere göre Burcu Biricik'in 2006 senesinde Akdeniz Güzeli seçildiği öğrenildi.

Güzelliğini tüm ülkeye kanıtlayan Burcu Biricik meğer yarışma güzeliymiş. Sonrasında ise oyunculuğa merak saran Burcu Biricik tiyatro aşkı nedeniyle İzmir'e okumaya gider.

İzmir Şehir tiyatrolarında çok sayıda oyunda yer alır..

Arkadaşlarının yoğun ısrarı üzerine hiç aklında yokken Artiz mektebi isimli yarışmaya katılır. Ardından İzmir'den İstanbul'a geçer. Seçmeleri kazanarak ilk kez televizyon ekranına çıkmayı başarır.

640xauto.jpg

Sonrasında ise televizyon ve sinema projelerinde yer almaya başlar.

Güzelliğiyle yapımcıların ilgisini çeken Burcu Biricik yeteneği sayesinde de yönetmenlerden tam not alır. Düşman kardeşler adlı komedi dizisi ve Çok güzel hareketler bunlar skeç programından tanımış olduğumuz Murat Eken'le birlikte rol almaya başlar..

Kariyer basamaklarını tek tek tırmanan Burcu Biricik uzun yollar süren Beni Böyle Sev isimli dizide de Seda karakterine hayat verir. En büyük çıkışı ise Hayat şarkısı dizisinden hemen önce Şeref Meselesi dizisiyle olur..

Söz konusu bu Dizi sadece 26 bölüm sürmesine rağmen Burcu Biricik’in oyunculuğunun farklı yönlerini göstermesine vesile oldu ve Biricik’i Hayat Şarkısı dizisine kavuşturan yol böylece açılmış oldu.

DÜNYA TARAFINDAN TANINMASI

Netflix platformunda yayınlanan Fatma dizisinde başrol oyuncusu olan Burcu Biricik bu dizi sayesinde adını tüm dünyaya duyurmayı başardı.

BÜYÜK TESADÜF

Öte yandan şimdilerde Kanal D ekranında izlediğimiz Burcu Biricik bir tesadüf mü yoksa kaderin cilvesi midir bilinmez ekrana çıktığı ilk kanalda yine Kanal D olmuştu.

Kanal D ekranında yayınlanan Artiz mektebi adlı programla ünlenen Burcu Biricik bir zamanlar oyunculuk kapısını kendisine açan kanalda şimdi yer alıyor ve diziye reyting üstüne reyting yağdırıyor.

İnsan şöyle geçmişe bir bakınca nereden nereye diyor...

4 Mayıs 1989 Doğumlu Olan Burcu Biricik 2021 itibariyle henüz 32 yaşında.. Adından daha uzun yıllar söz ettireceğe benziyor.