Büyük Miras Kaldı Deniyordu.. Fatma Girik Servetini Açıkladı

Usta oyuncu Fatma Girik'in bilinmeyen serveti. Miras kaldığı söyleniyordu oysa gerçek çok farklı

Büyük Miras Kaldı Deniyordu.. Fatma Girik Servetini Açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2021 23:25

Gerek belediye başkanlığı gerekse oyunculuk dönemi boyunca Fatma Girik efsaneleşmiş isimlerden birisi. Zaman zaman magazine de konu olan Fatma Girik bu kez açıkladığı servetiyle gündemde.

NTV tarafından servis edilen bir haberde Fatma Girik'in Posta gazetesine vermiş olduğu özel röportajdan bahsedildi. O röportajda Fatma Girik bilinmeyen bir detayı açıklıyor.

Memduh Ün'den kendisine miras kaldığı öne sürülüyordu. Fatma Girik ise yaptığı açıklamada Memduh Ün'den kendisine bir şey kalmadığını açıkladı.

Fatma Girik açıklamasında "Kanal D'de 'Söz Fato'da'yı yaptığım dönem 178 milyar ödeyerek vergi rekortmeni oldum. Devasa holdingleri geride bırakarak hem de..." ifadelerine yer vererek şunları kaydetti "Evim orta sınıf. Bir arabam, 20 yıl önce aldığım bir küpe ve yüzüğüm var. Annem var. Bir servetimi daha açıklayayım: 17 kedim ve 5 köpeğim...."

Fatma Girik'in açıklamaları sosyal medyada da en üst sıraya yerleşen açıklamalardan biri oldu.

2021 itibariyle 78 yaşında olan Fatma Girik 12 Aralık 1942 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Günay Girik, Müesser Girik adında iki kardeşi bulunmaktadır. Münevver Girik, Hayri Girik'in kızı olan Fatma Girik Türk oyuncu ve eski siyasetçilerdendir. Şişli'de Belediye Başkanlığı yapan Fatma Girik siyaset alanında da unutulmaz hizmetlere imza atmıştır.

Oynadığı çok sayıda film ve diziyle adını sanat dünyasına altın harflerle yazdıran Fatma Girik ayrıca ülkenin en başarılı kadın oyuncularındandır.

İlgili Haberler