Bülent Ersoy ve Mustafa Keser Arasındaki Kavgada Yeni Gelişme

Mustafa Keser yayınladığı video ile Bülent Ersoy hakkında kavgada söylenmeyecek sözler söylemişti. Ersoy'da bunun üzerine mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme kararını verdi

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser Arasındaki Kavgada Yeni Gelişme
Yayınlanma Tarihi : 11 Ekim 2021 00:53

Türk sanat müziğinin Diva lakaplı sanatçısı Bülent Ersoy'a youtube üzerinden oldukça ağır sözlerle yüklenen Mustafa Keser hakkında flaş gelişme..

Bir kaç gün önce Mustafa Keser, Star Tv'de 'Benzemez Kimse Bize' adlı programın yayından kaldırılma sebebinin Bülent Ersoy olduğunu açıklayarak Youtube kanalında olayın perde arkasını da tek tek anlatmıştı.

SENİ DİVAN YAPARLAR

Mustafa Keser'in söz konusu yayında "Seni diva değil, divan yaparlar." diyerek tepki gösterdiği Bülent Ersoy, tepki çeken videoya erişim yasağı için başvuruda bulunmuştu. Bülent Ersoy'un başvurusu nöbetçi hakimlik tarafından flaş bir kararla reddedildi.

KARARIN GEREKÇESİ

Başvuru üzerine nöbetçi hakimlik, söz konusu videoda hakaret veya kişilik haklarına saldırı olmadığına kanaat getirerek söz konusu talebi reddetme kararı aldı.

BÜLENT ERSOY SÜRECİ SÜRDÜRECEK

Öte yandan Bülent Ersoy'un avukatları aracılığıyla süreci sürdüreceği ve Mustafa Keser'e hakaret davası da açacağı öğrenildi. Mustafa Keser'in söz konusu videoda kullandığı ifadelerin büyük bir bölümü Bülent Ersoy'u ve onu sevenleri çileden çıkarmıştı.

Keser söz konusu videonun ilk girişinden sonuna kadar da kendini sürekli övmeyi ihmal etmemişti.

İlgili Haberler