Bugün En Şanslı Burç Akrep Olsa Gerek! İşte 7 Eylül 2021 Burç yorumları

Günlük burç yorumlarınız geldi.. En şanslı Burç yine akrep görünüyor.. Terazi burcundan olanlar ise bugün biraz yorulabilir.

Bugün En Şanslı Burç Akrep Olsa Gerek! İşte 7 Eylül 2021 Burç yorumları
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2021 01:37

YENGEÇ BURCU

Bugün Yengeçler için yorucu bir gün olacak ancak gün sonunda iyi haberler alabilirsiniz. Mutlu olabileceğiniz bir fırsat ayağınıza gelebilir.

AKREP BURCU

Akrep burcundan olanlar üzerinden büyük bir yük atacaklar. Eğer fırsatı iyi değerlendirebilirlerse önlerine harika da bir fırsat gelecek.

BALIK BURCU

Ah Be Balık ne çektin sen bu aşktan. Duygusal meselelere bugün kafa yoracaksınız ve çok üzüleceksiniz. Bu yüzden fazla kafanıza takmamaya yarar var.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu için bugün yeni keşifler olabilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz bir fırsat ayağınıza gelebilir. Veya uzaktaki bir yakınınızdan telefon alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları bugün günün ilk saatlerinden itibaren oldukça yorucu bir gün geçirecek. Akşam eve kendinizi nasıl attığınızı bilemeyebilirsiniz.

KOVA BURCU

Kova burcu için bugün hiç beklemediği bir yerden borç çıkabilir. Veya bir sıkıntı. Bu yüzden sakin olmakta fayda var. Üstesinden gelebilirsiniz. Bir yakınızdan hastalık haberi de gelebilir.

BOĞA BURCU

Boğa Burcundan olanlar için çok keyifli bir gün geçebilir. Uzaktaki bir yakınızdan haber alabilir ve uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme ayağınıza kadar gelebilir. Veya yeni bir iş teklifine yelken açabilirsiniz. Bu yeni bir aşkta olabilir.

BAŞAK BURCU

Başak burcundan olanları sevindirecek bir haberimiz var. Enerjiniz bugün çok iyi olacak. Deyim yerindeyse huzurlu bir gün geçireceksiniz.

OĞLAK BURCU

Oğlak Burcundan olanları ilgilendiren kötü bir haberimiz var. Üzerinizde büyük bir yoğunluk oluşabilir. Bu yüzden rahat atlatmak için yavaş olmanızda fayda var. Kafanıza takmayın


KOÇ BURCU

Nedir bu liderlik ruhu ey Koç insanı. Biraz sakin ol. Bugün yine her şeyin peşinden sen koşacaksın. Bu kadar yorulmak iyi değil. Rahatlaman için fırsat kollamaya bak.


ASLAN BURCU

Bugün Aslan burçları için efkar vakti. Üzüldüğünüz bir haber alabilirsiniz. Veya öğrenmek istemediğiniz bir haberde olabilir bu.


YAY BURCU
Yay burcundan olanlar için olumlu bir gün geçecek diyebiliriz. Hatta bu olumlu günün etkisinin hafta sonuna kadar sürebileceğini de söyleyebiliriz. Şanslı bir gün iyi değerlendirin.

Burçlar Editörümüz Sadık Şimşek tarafından derlenmiştir. Fotoğraf kaynağı: unsplash