Armağan Çağlayan'a katılan Kıraç'tan kızdıracak sözler

Armağan Çağlayan'ın YouTube platformunda hazırladığı 'Dur Bi Dinle' programına konuk olan Kıraç, Milli Takım için yaptığı ve yoğun eleştirilere maruz kaldığı 'Haydi' marşıyla ve medyayla ilgili açıklamalarıyla dikkat çekti.

Armağan Çağlayan'a katılan Kıraç'tan kızdıracak sözler
Yayınlanma Tarihi : 12 Ocak 2022 19:36

Armağan Çağlayan bomba etkisi yaratacak konuklar almaya devam ediyor. Son konuğu Kıraç oldu. Kıraç bu programda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. En dikkat çeken açıklaması ise medya ile ilgili olanıydı.

Armağan Çağlayan'ın açıklamalarında iki başlık dikkat çekti. İlki yazmış olduğu marş, ikincisi ise fonlanmış medya meselesi. Bazı muhalif kuruluşların fon aldığı ortaya çıkmış ve inceleme başlatılmıştı.

Sosyal medyada yoğun eleştirilere maruz kaldığı 'Haydi' marşıyla ilgili konuşan Kıraç, kendisi hakkında kötü yorum yapanlara cevap verdi:


“Aslında ben bu şarkıyı Avrupa Şampiyonası’ndan 10 sene önce yapmıştım. O dönem çok iyi lanse edememiştik. Elimde bu vardı, sosyal medya için kendim yaptım bu klibi. Milli takıma destek için. Türkiye bir yere yönlendirilsin isteniyor, ikiye ayrılmış vaziyette. Bir grup bir yere bir grup da bir başka yere yönlendirmek istiyor. Bu tür söylemler onların işine gelmiyor rahatsızlık veriyor. Mehmetçiğin ön plana çıkması, Milli değerlerin ön plana çıkması sanki sizi var olan sistemin içindeymiş gibi algılatıyor.”

"FONLANMIŞ MEDYA ÇOK ETKİLİ"


Medyaya ilişkin de açıklamalar yapan Kıraç, “Türkiye’deki medya hani özgür değil diyorlar ya öteki taraf da özgür değil yani. Ben fonlanmış medyanın çok çok etkili olduğunu düşünüyorum. Şu an özellikle muhalefette çok etkili” ifadeleriyle dikkat çekti.