Arıza dizisinin başrolü Tolga Sarıtaş yeniden seyirci karşısına çıkıyor

Arıza isimli Show TV dizisinde başrol oyuncusu olarak seyirci karşısında olan Tolga Sarıtaş uzun bir aranın ardından yeni projesiyle seyirci karşısına çıkıyor

Arıza dizisinin başrolü Tolga Sarıtaş yeniden seyirci karşısına çıkıyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 15:34

Yakışıklığıyla dikkat çeken oyuncu Tolga Sarıtaş yeniden seyirci karşısına çıkıyor. Yine kendisi gibi yakışıklı oyunculardan olan Engin Akyürek ile birlikte bomba bir sinema filmiyle seyirci karşısında olacaklar.

İki oyuncunun başrolünde yer aldığı filmin adı ise Yolun Açık Olsun... Çekimler tamamlanmak üzere.

Öte yandan Sevgilisi Zeynep Mayruk'la beraber Bebek'te magazin objektiflerine yakalanan oyuncunun maske takmayı ihmal etmediği görüldü..

SHOW TV DİZİSİNDE YER ALIYORDU

1284997.jpg

Son olarak Show TV ekranında fırtınalar estiren Arıza adlı dizide başrol olan Tolga Sarıtaş yeni projesi hakkında da ser verdi sır vermedi. Sadece filmle ilgili çok duygusal bir proje gelmekte yorumunda bulunan Tolga Sarıtaş şuan ayrıntılı bilgi vermeyeceğini söyledi. Proje nedeniyle Tolga Sarıtaş ayrıca tatil yapamadığını da sözlerine ekledi..

YENİ DİZİLER İÇİN DE AÇIK KAPI BIRAKTI

Film projesiyle ekranda olacak olan Tolga Sarıtaş yeniden dizi setlerine dönmeyi de istiyor. Bir süredir görüştüğü projeler olduğunu açıklayan Tolga Sarıtaş'ın hangi diziyle ekrana döneceği ise şimdiden merak konusu oldu.. Konuyla ilgili açıklamasında Sarıtaş şuan görüştüğümüz yerler var belki hemen olmaz ama biraz dinlendikten sonra inşallah olur diyerek temennisini dile getirdi..

TOLGA SARITAŞ KİMDİR?

1991 Doğumlu olan Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş henüz 30 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Yakışıklı oyuncu Halil Akkant Lisesi mezunlarındandır. Lise eğitimi sonrası tamamen oyunculuğa yönelmiş olan Tolga Sarıtaş Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı'nda tiyatro sahnelerinde uzun bir süre yer almıştır. 2017 Yılında düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde de en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır..

Kaynak: TV100 - OBJEKTİF PORT - TELEVİZYON GAZETESİ