Arif Verimli Müge Anlı ile Küs Olduğu İddiasıyla İlgili Gerçeği Anlattı!

Uzun yıllar ATV ekranında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yorumcu olarak yer alan Arif Verimli suskunluğunu bozdu. Müge Anlı ile kavgalı olduğu iddiasına yanıt veren Arif Verimli net konuştu. İşte detaylar...

Arif Verimli Müge Anlı ile Küs Olduğu İddiasıyla İlgili Gerçeği Anlattı!
Yayınlanma Tarihi : 07 Ağustos 2021 18:35

Uzun yıllar ATV'nin gündüz kuşağında en beğenilen ve reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir ayrılık yaşanmıştı. Programda uzun yıllar yorumcu olarak bulunan Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli'nin bir anda ayrılığı herkesi şaşırtmıştı.

Prof. Dr. Verimli'nin ayrılığı üzerine Müge Anlı ile kavgalı olduğu iddiaları gündeme gelmişti. Her iki tarafa uzun süre bu konu hakkında hiçbir basın organına açıklamada bulunmamıştı.

Prof. Dr. Verimli Suskunluğunu Bozdu

Geçtiğimiz günlerde yapımcı Armağan Çağlayan'ın sosyal medya platformu Youtube üzerinden yayınladığı Gör Beni programına konuk olan Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, Müge Anlı ile aralarında yaşandığı iddia edilen kavga hakkında gelen soruya içtenlikle verdiği cevapla dikkat çekti.

Konuya ilişkin Prof. Dr. Verimli, kızgın olmadığı ve Tatlı Sert ekibiyle 14 yıl boyunca birlikte çok keyifli çalıştıklarını dile getirdi. İddia edilen kavga ve küslük hakkında yorum yapmadan cevap vermesi dikkat çekse de, samimiyeti izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Peki Arif Verimli Kimdir?

Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, 1 Haziran 1954 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir.

Ailesinin ısrarı üzerine Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. 1977 yılında Tıp Doktoru olan Verimli, birkaç ay sonra psikiyatri asistanı olarak eğitimine ve çalışma hayatına devam etmiştir. 1982'de uzman olduktan sonra askerlik görevini yapmak üzere Adana Askeri Hastanesinde görev almıştır.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Başasistanlık yaptıktan sonra aynı hastanede Başhekimlik yapmıştır.

Uzun yıllar Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görev alan Verimli, şimdi serbest hekimlik yapmaktadır.

Kaynak: Karar gazetesi * Objektif Port

İlgili Haberler