Alişan'dan Eşi Buse Varol hakkında Kıskançlık itirafı

Şarkıcı Alişan eşi Buse Varol hakkında bir itirafta bulundu. Eşim beni kıskanmaz

Alişan'dan Eşi Buse Varol hakkında Kıskançlık itirafı
Yayınlanma Tarihi : 06 Ocak 2022 20:39

Sevilen şarkıcı Alişan ve Eşi Buse Varol çok sayıda kişi tarafından yakından takip ediliyor. Sevilen şarkıcı Alişan'ın özel hayatı sevenleri tarafından çokça merak e diliyor. Katıldığı bir radyo programında Alişan birbirinden şaşırtıcı itiraflara yer verdi. En şaşırtan itirafı ise kıskançlık üzerine oldu.

Hafta içi her gün Süper FM’de Türkiye’nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Atakan'ın Duygu’yla Radyodayız programına bu hafta konuk olan Alişan'dan çarpıcı açıklamalar geldi...

BİRBİRİMİZİ KISKANMAYIZ İTİRAFI


"Buse'ye gelen senaryolarda kurallarınız var mı?" sorusuna Alişan, "Buse'nin, kendine göre kuralları var. Kıskanmayız birbirimizi... Zaten seçtiğin hayat arkadaşı aynı kafadaysanız hiçbir sorun çıkmıyor.

Ama evlilik hafife alınmaması gereken bir şey anlaşamadık boşanırız diyorlar. O yüzden anne-babalarımızı tebrik etmek lazım" diye konuştu.

BOŞANMA İDDİALARI

Bazı magazin sitelerinde Alişan ve Buse Varol'un boşanacağı iddiaları öne sürülmüş ve bu iddiaların doğru olmadığı ortaya çıkmıştı. Mutlu bir evlilik süren Alişan ve Buse Varol zaman zaman mutlu aile tablolarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmiyorlar.

Kaynak ; Gecce.com - Objektif Port