Acun Ilıcalı'dan depremzede çocuklar için örnek olacak davranış

Kahramanmaraş depreminde Türkiye tek yürek olurken, TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, örnek olacak bir davranışla takdir topladı.

Acun Ilıcalı'dan depremzede çocuklar için örnek olacak davranış
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2023 19:25

Türkiye depremin yaralarını sarmaya devam ediyor. Ünlülerin büyük bir bölümü deprem bölgesi için seferber olmuştu.

ACUN TAKDİR TOPLAMAYA DEVAM EDİYOR

TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı yardımsever kişiliğiyle biliniyor. Acun yine takdir toplayacak bir haberle gündeme geldi. Bir çok kişi Acun'a yaptığı bu davranıştan ötürü tebrik mesajları yolladı.

ALKIŞLANACAK HAREKET

Haber Global'de aktarılanlara göre; Kahramanmaraş depreminde Türkiye tek yürek olurken, Acun Ilıcalı da iki canlı yayında sunuculuk yaparak bağış toplamıştı. Ilıcalı şimdi de depremzede çocuklar için yaptığı hareketle gönülleri fethetti.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremde binlerce canımızı yitirdik. Depremin yaralarını sarmaya çalışırken, Acun Ilıcalı hem bağış yapan hem de bağış yaptıran taraf oldu. İki canlı yayında sunuculuk yapan Ilıcalı son olarak ise depremzede çocuklar için yaptığı hareketle "Helal olsun" dedirtti.

ÇOCUKLARI UNUTMADI


Acun Ilıcalı sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Kral Şakir Mikrop Avcıları Cumburlop! filmi sinemalarda gösterime girmeden önce deprem bölgelerindeki çocuklarla buluşacak." diyerek gönülleri bir kez daha kazandı.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

Acun Ilıcalı'nın bu duyurusu sonrasında çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Acun'a teşekkür mesajları gönderdi. Acun Ilıcalı'nın bu davranışının bir çok ünlü isme örnek olması bekleniyor.

İşte Acun Ilıcalı tarafından yapılan o paylaşım

4444-boin.jpg