2 Ekim 2021 burç yorumları! Yüzü Gülen İki Burç Var Biri Kova Diğeri Terazi!

Bugünkü burç yorumlarınız yine en kısa haliyle karşınızda. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova ve Balık burcu için 2 Ekim 2021 günlük burç yorumları... Kova ve Terazi burcundan olanların keyfi yerinde olacak..

2 Ekim 2021 burç yorumları! Yüzü Gülen İki Burç Var Biri Kova Diğeri Terazi!
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2021 23:07

Ekim Ayının 2.günü ve günlük burç yorumlarında yine birbirinden değerli tavsiyelerimiz var En kısa haliyle burç yorumlarınız

YENGEÇ

Bugün Yengeç için sıkıntılı bir gün diyebiliriz. Normalde hafta sonu olmasına rağmen kafa dinlemeyi düşünüyorsanız pek mümkün olmayacak gibi duruyor.

AKREP

Bugün yine sinirli olacaksınız. Çevrenizdeki insanların eleştirilerine biraz kulak vermelisiniz. Onlar aslında iyiliğinizi düşünüyor. O eleştirileri duymaya çalışın.

BALIK

Duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Bu yüzden yanınızda biraz peçete bulundurmanızda fayda var.

İKİZLER

İkizler burcundan olanları büyük bir stres bekliyor. Erken uyanıp ve gece geç saatlere kadar uykusuz kalabilirsiniz.

TERAZİ

Hadi yine iyisiniz :) Bugün sizin gününüz. Gezin dolaşın ve eğlenin. Havalar hazırda soğumamışken uzun zamandır görmek istediğiniz yerlere gidin. Çok iyi gelecek ve rahatlayacaksınız. Hatta sizi küçük sürprizler bile bekliyor olabilir.

KOVA

Kova burcundan olanlar da bugün çok mutlu bir gün geçirecek. Tıpkı teraziler gibi günden keyif alabilecekler diyebiliriz. Bu yüzden aynı öneriler Kova burcundan olanlar içinde geçerlidir.

BOĞA

Uzun zamandır beklediğiniz bir haber vardı. Üzgünüz olumlu sonuçlanmayacak. Ey Sevgili Boğa boşver ve yarına bak. Daha iyi günler illa ki gelecek

BAŞAK

Başak burcundan olanların bugün kendine dikkat etmesi gerekiyor. Canınızı sıkacak bir konuyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden önemsemezseniz çok daha iyi olur.

OĞLAK

Oğlak burcundan olanlar için maddi sıkıntıya gireceği bir gün olabilir. Evde bırakın bugün siz en iyisi kredi kartınızı.. Taksitleri görüp yerli yersiz alışveriş yapmayın.

KOÇ

Koç burcundan olanları bir değişim bekliyor. Bu değişim iyi de olabilir kötü de.. Dikkat etmenizde fayda var.

ASLAN

Aslan burcundan olanların geçmişe dalıp , anılara gömülmesi an meselesi. Hiç beklemediğiniz bir anda size geçmişi hatırlatacak üzücü bir olay olabilir.

Öte yandan Onedio Sitesinde de Aslan burcu için bazı uyarılardan bahsedilmiş: O uyarıları da paylaşalım sizlerle:

Gün içerisinde hayatındaki detaylar üzerine fazlasıyla düşünebileceğin bir gün seni bekliyor. Fakat bu sefer sergilediğin çözüm odaklı tavır sayesinde detaylar arasında kaybolmayacak, her birini tek tek düzenleyerek hayatına devam edeceksin. Öte yandan bu durum genel olarak hayat kaliteni de arttırabilecek gibi gözüküyor. Doğru yolda olduğunu unutmamalısın.

YAY

Yay için bugün yorucu bir gün olacak. Bugüne dek yapmadığınız bazı şeyler var. Onları bir anda yapmaya çalışırsanız yorulacaksınız. Akışına bırakmaya ne dersiniz?

İlgili Haberler