1 Ekim 2021 burç yorumları! Balık, Başak ve Aslan'ı bir tehlike bekliyor!

Ekim ayının ilk burç yorumları geldi. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova ve Balık burcu için 1 Ekim 2021 günlük burç yorumları... Balık, Başak ve Aslan burcundan olanlara uyarımız var.

1 Ekim 2021 burç yorumları! Balık, Başak ve Aslan'ı bir tehlike bekliyor!
Yayınlanma Tarihi : 30 Eylül 2021 23:54

YENGEÇ

Ayın ilk günü Yengeç bir yorgun olacak ki hiç sormayın. üstelik birde haftanın son iş günü. Yengeçler kısacası bugün çok yorulacak. Allah kolaylık versin

AKREP

Hala atlatmadınız şu yorgunluğu ey Akrepler.. Dikkatli olun önümüzdeki günlerde büyük bir rahatlık yaşayacaksınız.

BALIK

Balık burcundan olanlar bugün adımlarına dikkat etsin. Kötü niyetli kişiler kuyunuzu kazabilir. Onlara karşı mücadele edebilirsiniz

İKİZLER

Ekim ayının ilk günü ikizler burcu için büyük bir fırsat kapısı aralayacak. Haydin hayırlısı.

TERAZİ

Çok yoruldunuz. Ancak işleri düzene koymak için artık bir plan yapmalısınız. Üstelik geç olmadan yapmalısınız bunu..

KOVA

Kova burcundan olanlar yine bugün hareketli bir güne giriş yapacaklar. Ayın ilk günü bazı güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcundan olanları endişeye sürükleyecek bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden sakinliklerini korumalarında fayda var.

BAŞAK

Başak burcundan olanlar bugün epey bir uğraşacak. Hem iş hem aşk hayatınız karma karışık olabilir. Aileden kötü haberler alabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcundan olanlar için maddi bolluğa girecekleri bir ay başlıyor. Bugüne kadar sıkıntı çektiniz şimdi rahatlama zamanı.

KOÇ

Koç yine mücadele etmek zorunda kalacak. Bu ayda biraz sıkıntılı geçecek ama gelecek ay baya bir rahatlayacaksınız. Biraz daha sabır

ASLAN

Ah be Aslan! Ne uğraştılar seninle.. Ama aldırış etme üstesinden geleceksin. Yeter ki sen sakinliğini korumaya devam et.

Öte yandan Onedio Sitesinde de aslan burcu için bir uyarıda bulunulmuş. ve Aynen şunlar yazılmış:

Çevrendeki insanlarla olan ilişkilerini fazlasıyla önemseyeceğin bir gün seni bekliyor. Özellikle arkadaşlarının yardımına ihtiyacı varken onların yanında olman aranızdaki bağların gelişmesinde büyük rol oynayacak gibi. Fakat çevrende seni ve sahip olduğun ilişkileri kıskanan insanların olduğunu da unutmamalısın. Sana tavsiyem, seni kıskanan insanları hayatından uzaklaştırman yönünde olacaktır. Yarın tekrar görüşene kadar kendine iyi bak.

YAY

Yay burcundan olanlar için güzel bir başlangıç. Hiç ummadığınız bir dostunuzdan güzel haberler alacaksınız. Hadi hayırlısı güzel olacak görünüyor her şey :)

Evet günlük burç yorumlarımız bu şekilde.... Yarın tekrardan görüşmek üzere

İlgili Haberler