En İyi 6 Göz Altı Kremi

Cilt bakımı rutinin olmazsa olmazdır göz kremi! Her bulduğumuz nemlendiriciyi göz altına ne yazık ki süremiyor. O yüzden onun ihtiyacını karşılayacak bir şeyler almakta fayda var.

En İyi 6 Göz Altı Kremi
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2021 23:14

Göz altı kremi seçerken kusurunuza göre tercihte bulunun. Tabi bir taşta beş kuş vurmak istiyorsanız ona göre de ürünler elbette var. Ama spesifik bir şikayetiniz yoksa en iyisi olmasa da olur.

Gelelim faydalarına bir de.. Elbette herkesin göz kremine ihtiyacı var. Kullanmayanlar eminim ki nemlendiricilerini yüzüne sürerken oralardan da geçiriyorlardı. Bu yanlış? Hayır. Kimi nemlendiriciler göz atlına da uygulanabiliyor. Fakat belli bir şikayetiniz var ise (Örneğin; koyu halka, şişlik, kırışıklık..) ona yönelik göz kremi almanızı tavsiye ederim.

Hadi bakalım benim için ve milyonlar için en iyileri nelermiş..

Drunk Elephant C-Tango Multivitamin Eye Cream

Kendisi C vitamini deposu olur. Adeta koyu halka düşmanı! Göz altını aydınlatıcı etkisi yanı sıra kusursuz bir görünüm veriyor. Öte yandan göz altı şişkinliğine savaş açıyor. Kendisini fazla övmeyeceğim. Çünkü tam bir 'anlatmaya gerek yok görüyorsunuz' tadında..

Origins GinZing Refreshing Eye Cream to Brighten and Depuff

Origins yine baş tacımız. Göz altı şişkinliğini ve koyu halkaları önlüyor. Sanırım bu markanın adı bu kremle daha da bilinir oldu. Her yerde görebilirsiniz. İşini iyi yapıyor. Bu arada sizi bir adım öne çıkartacağından şüpheniz olmasın. Çünkü yapısı gereği yerinde duramıyor, parlıyor!

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Göz kapağım ve altı çok kuru diyorsanız bu ürün tam size göre.. Belki şişkinlik ve koyu halkalara karşı o kadar iddialı değil ama çok güçlü bir göz nemlendiricisi.. Özellikle kış aylarında hayat kurtarıyor.

Ole Henriksen Banana Bright Eye Creme

Favorim olur kendisi! Küçücük kutusunda o kadar çok C vitamini sığdırmış ki.. Hem koyu halkalarla hem de oluşabilecek ince çizgilere karşı savaşıyor. Aynı zaman da capcanlı bir görünüm veriyor. Nasıl da nemlendiriyor bir bilseniz! demeyeceğim onu anlamışsınızdır.

Lush Enchanted

Her zaman yanınızda bulunması gereken ürünlerin başında gelir kendisi! İçeriği hem doğal hem de faydalı! Her cilt tipinin rahatlıkla kullanabileceği bir göz kremi! Beklentiniz çok yüksek olmasın ama çok iyi bir nemlendirici ve görünüm düzenleyicidir.

Bobbi Brown Extra Eye Repair Cream

Yenilenmiş bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu arkadaşa güvenin. Bir kaç çeşidi daha var ama favorim budur! İnce çizgilere, halklara ve şişkinliklere karşı küçücük boyuyla savaş açıyor. Üstelik kısa sürede etki de ediyor.

Editör: Erdoğan Kan