Yayından Kaldırıldığı İddia Edilmişti Müge Anlı Ekrana Dönüş Tarihini İlan Etti

Ekranların en sevilen programlarından biri olan ATV ekranlarındaki Müge Anlı ile Tatlı Sert ekrana geri dönüyor..

Yayından Kaldırıldığı İddia Edilmişti Müge Anlı Ekrana Dönüş Tarihini İlan Etti
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 19:32

Müge Anlı'dan iyi haberler geldi. Hasret sonunda bitiyor. Uzun bir süredir Müge Anlı'nın programının yayın tarihi merak ediliyordu. Müge Anlı sonunda ekrana dönüş tarihini duyurdu.

Bir süredir programın yayından kaldırıldığı hatta Acun Ilıcalı'nın Müge Anlı ile el sıkıştığı ve ATV'den ayrılacağı gibi iddialar bile gündemdeydi.

Neyse ki bu iddiaların tümü gerçek dışı çıktı. 2 Temmuz Cuma günü yayına ara veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda da ATV ekranında olacak.

13 Sezondur ekranda olan Müge Anlı ile Tatlı sert 10 Gün sonra Yani Eylül ayının ilk günlerinde yeniden ekrana geliyor. Konuyla ilgili açıklamayı ise bizzat Müge Anlı duyurdu

Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Müge Anlı "Kavuşmamıza çok az kaldı..." dedi. 19 Ağustos 2021 tarihinde yaptığı paylaşımda ise "Allah'ın izniyle 10 gün sonra beraberiz" diyerek müjdeli haberi duyurdu.

Müge Anlı'nın bu açıklaması çok sayıda haber sitesi tarafından da haberleştirildi.

13 Sezondur ekranda olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına karşın çok sayıda rakip program çıkmış olsa da reyting konusunda Müge Anlı birinciliğini sürdürmeye devam ediyor.

KAYNAK: SADIK ŞİMŞEK - OBJEKTİF PORT

MÜGE ANLI'NIN SÖZ KONUSU AÇIKLAMASI İSE ŞU ŞEKİLDEYDİ

İlgili Haberler