WhatsApp herkesin çok seveceği yeni özelliğini açtı..

Mobil uygulama devi WhatsApp herkesin çok seveceği son özelliğini duyurdu..

WhatsApp herkesin çok seveceği yeni özelliğini açtı..
Yayınlanma Tarihi : 20 Eylül 2021 02:23

Günümüzde neredeyse WhatsApp kullanmayan hemen hemen kimse kalmadı. SMS kullanan kişi sayısı giderek azalırken WhatsApp hayatımızın bir parçası haline geldi.

Zaman zaman çeşitli yeniliklerle karşımıza çıkan WhatsApp bugüne kadar ki en eğlenceli özelliğini kullanıma sundu.

Söz konusu yenilik Türkiye medyasında da genişçe yer buldu. Şimdiden sosyal medya üzerinden deneyen herkes mobil uygulama devine teşekkürlerini iletmeye başladı bile..

WhatsApp tarafından kullanıma sunulan yeni özelliğin ayrıntılarını ise Haber Global okuyucularıyla paylaştı..

WhatsApp'ın 2.2137.3 kodlu masaüstü beta sürümünde ortaya çıkan fotoğraflara sticker'a çevirip gönderme özelliği şimdiden beğeni topladı. Masaüstü sürümü için geliştirilen özellik WABetaInfo tarafından fark edildi.

Kullanıcılar WhatsApp tarafından sağlanan bu yeni imkanla fotoğrafları sticker olarak gönderebilecekler.

Edinilen bilgiye göre herkes Bu özellik sayesinde bilgisayardaki herhangi bir görüntüyü sticker olarak gönderilebilecek.

Öte yandan mobil uygulama devi WhatsApp bunun için, mesajların yazıldığı çubuğun hemen yanına yeni bir buton da ekleyecek. Ve Eklenecek Bu buton da fotoğrafları sticker'a çevirecek.

WhatsApp tarafından sağlanan bu özellik çok sayıda kullanıcının hoşuna giderken mobil uygulama devinin önümüzdeki günlerde daha yeni özelliklerle kullanıcı karşısında olması bekleniyor.

Kaynak: Haber Global - Objektif Port - unsplash