Ve Beklenen Oldu. Acun Ilıcalı İle Meryem Uzerli Tamam Dedi

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan ve oynadığı dizilerle adından söz ettiren Meryem Uzerli bomba bir Acun Ilıcalı açıklaması yaptı. Medya dünyasını hareketlendiren gelişmenin detayları da belli oldu.

Ve Beklenen Oldu. Acun Ilıcalı İle Meryem Uzerli Tamam Dedi
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 18:24

Meryem Uzerli gerek güzelliği kadar gerekse oyunculuk yeteneğiyle de dikkat çeken bir isim. Acun Ilıcalı uzun yıllardır onun peşinden koşuyor.

TV8'in patronu Acun Ilıcalı için yetenek avcısı deniliyor. Bu yüzden Acun Ilıcalı gerek TV8 gerekse diğer medya kuruluşlarına reyting getirmeyecek kimseyle pek çalışmıyor.

Katıldığı bir ödül töreninde gazetecilere açıklamalarda bulunan Meryem Uzerli herkesi şaşkına çevirecek Acun Ilıcalı bombasını patlattı.

Uçankuş'ta yer alan habere göre ‘’Acun (Ilıcalı) ile bir görüşmemiz oldu. Kendisi yakın arkadaşım. Birlikte bir projede yer alabiliriz" açıklamasında bulunan Meryem Uzerli adete magazin dünyasını alt üst etti.

Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrıldığından beri Meryem Uzerli'ye Acun Ilıcalı'dan teklif üstüne teklif yağıyor.

Yetenek Sizsiniz ve 'Rising Star' gibi programlar için Meryem Uzerli'ye Acun juri üyeliği teklif etmişti. Ancak Uzerli bu teklifleri kabul etmemişti.

İddialara göre Meryem Uzerli Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen adlı platformda yer alacak. Bu projenin dizi mi yoksa herhangi bir program mı olduğu bilinmiyor.

Ancak magazin sitelerine göre Meryem Uzerli'nin Acun Ilıcalı'ya ait Exxen platformunda yayınlanacak bir dijital dizide başrol oyuncusu olması bekleniyor.

SETLERDEN DE UZAK

Öte yandan başarılı oyuncu uzun bir süredir setlerden de uzakta kaldı. Son olarak 2019 yılında yayınlanan Kovan filminde başrol oyuncusu olan Meryem Uzerli uzun bir süredir setlerden uzakta.

PANDEMİ SIKINTISI

Meryem Uzerli'nin setlerden uzak kalmasının nedeninin dünyayı kasıp kavuran salgın olduğu iddia ediliyor.

Başta Acun Ilıcalı olmak üzere çok sayıda yerden teklifler alan Meryem Uzerli'nin bu teklifleri salgın nedeniyle kabul etmediği öne sürülüyor.

38 yaşında iki çocuk annesi olan Meryem Uzerli oynadığı dizi ve filmlerle sadece Türkiye'nin değil Dünyanın da tanıdığı önemli oyunculardan biri konumunda..

Meryem Uzerli'nin Acun Ilıcalı ile ilgili yaptığı açıklamaları Mynet'in duyurusuna göre 'Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni'nde yaptığı öğrenildi. Şimdi herkes Acun Ilıcalı'ya tamam diyen Meryem Uzerli'nin yeni projesini çok merak ediyor.