Uzun Zamandır ekranda olmayan FOX Sunucusu Selçuk Tepeli ile ilgili flaş gelişme

Fatih Portakal istifa edince FOX TV Ana haber sunucusu olan Selçuk Tepeli uzun zamandır tatildeydi.. Ne zaman ekrana döneceği merak konusuydu..

Uzun Zamandır ekranda olmayan FOX Sunucusu Selçuk Tepeli ile ilgili flaş gelişme
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 18:36

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Fatih Portakal istifa edince yerine Selçuk Tepeli gelmişti. Habertürk'ten ayrılarak FOX TV'ye geçen Selçuk Tepeli yaptığı yorumlar ve yayınlarla adeta Fatih Portakal'ı aratır olmuştu.

Fatih Portakal istifa ettikten sonra direksiyonun başına geçen Selçuk Tepeli adeta reyting rekorları kırıyordu.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmayan Selçuk Tepeli uzun zamandır merak ediliyor. 11 Haziran 2021 tarihinde son kez ekrana çıkan Selçuk Tepeli yaz tatiline gitmişti.

PORTAKAL İSTİFA EDİNCE KORKU BAŞLADI

Fatih Portakal'ın da tatile diyerek ekrana ara verdiği sonrasında da istifa ettiği bir dönem hala FOX izleyicisinde etkisini sürdürüyor. Selçuk Tepeli'den de hiç bir paylaşım gelmeyince izleyiciler tedirgin oldu. Ancak herhangi bir ayrılık veya değişiklik söz konusu değil..

Ne zaman ekranda olacağı merak edilirken Objektif Port Eylül ayının ilk haftası Selçuk Tepeli'nin yeniden FOX TV ekranında olacağını doğruladı.

GEÇTİĞİMİZ YIL 7 EYLÜL'DE BAŞLAMIŞTI

Geçtiğimiz yıl FOX TV Ana haberde yeni sezon 7 Eylül 2021 tarihinde başlamıştı. Edinilen bilgiye göre bu yılda yeni sezonun aynı tarihlerde başlaması bekleniyor. Herhangi bir değişiklik yok.

Ana haber bültenini Selçuk Tepeli sabah haberlerini ise İsmail Küçükkaya sunmaya devam edecek.

SELÇUK TEPELİ KİMDİR?

47 Yaşında olan Selçuk Tepeli İstanbul ili Silivri ilçesinde dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi tam olarak 1974 senesinin 1 Ocak tarihidir. Marmara Üniversitesi mezunlarından olan Selçuk Tepeli Fransızca kamu yönetimi bölümü mezunudur. Öte yandan Selçuk Tepeli Yüksek lisansını da IEP Rennes'de Avrupa Birliği Avrupa'da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yapmıştır...

Uzun bir süredir Habertürk'te görevdeyken Fatih Portakal'ın istifası üzerine FOX TV Ana haber sunuculuğu görevine başlayan Tepeli ülkenin en çok izlediği haber sunucularından biri haline gelmiştir.