TV8'le ilgili Murat Boz'u Çileden çıkaran 'Hadise' Sorusu!

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranındaki 'O Ses Türkiye' Türkiye yarışmasında yer alan şarkıcı Murat Boz yine kendisi gibi şarkıcı olan arkadaşı Hadise ile ilgili sorulan sorulara yanıt verdi.

TV8'le ilgili Murat Boz'u Çileden çıkaran 'Hadise' Sorusu!
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 22:54

Oynadığı filmler kadar şarkıcılık yeteniyle de çok sevilen Murat Boz TV8 ekranında yer almaya devam ediyor.

Şarkıcı Murat Boz önceki akşam İstanbul'da bir alışveriş merkezinden çıkarken gazeteciler tarafından görüntülendi.

Murat Boz gazetecilerden bu kez kaçmadı ve sorularına içtenlikle yanıt verdi.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan 'O Ses Türkiye' yarışması hakkında da açıklamalarda bulunan yakışıklı şarkıcı gazetecilerin 'Hadise' hakkındaki sorduğu sorulara da yanıt verdi.

Gazetecilerin ısrarla 'Hadise Hanım'ın olmayışını nasıl değerlendiriyorsunuz?' şeklindeki sorusuyla muhatap olan Murat Boz bomba bir yanıt verdi.

Murat Boz ayaküstü gazetecilerle sohbet ederken O Ses Türkiye yarışması hakkında da açıklamalarda bulundu.

Ebru Gündeş'in yeniden geldiğini açıklayan Murat Boz ayrıca Oğuzhan Kaoç'un katıldığını belirterek çok eğlenceli geçiyor açıklamasında bulundu.

Magazin sitesi Gecce'nin derlediği habere göre: 41 yaşındaki yakışıklı oyuncu Hadise hakkında da konuştu. Hadise ile her zaman beraberiz Hadise bizimle diyen Murat Boz gazetecilerin ısrarlı sorularına bomba bir yanıt verdi.

Hadise uzun yıllar TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Jüri koltuğunda oturuyordu.

Beklenmedik bir gelişmeyle Hadise'nin bu görevinden ayrıldığı duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de yayınlanan bir magazin haberinde Acun Ilıcalı'ya Hadise'nin rakip olduğu duyurulmuştu.

Hadise Hakkındaki iddialar her geçen gün magazin basının gündeminden düşmezken O ses Türkiye yarışmasına Hadise'nin bir daha dönmeyi düşünmediği öğrenildi.

ACUN ILICALI İLE KÜS MÜ?

Öte yandan bazı magazin habercileri Acun Ilıcalı ile Hadise'nin küs olduğunu iddia etse de iki ünlünün de yakın çevresinden edindiğimiz bilgilere göre böyle bir durum söz konusu değil. Dostane ilişkiler içerisinde Hadise'nin O Ses Türkiye'den ayrıldığı belirtiliyor.