Somer Sivrioğlu Son İtirafıyla Alkışların Patlamasına Yol Açtı

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de Jüri olan Somer Şef yani Somer Sivrioğlu yaptığı son itirafla herkesin takdirini kazandı..

Somer Sivrioğlu Son İtirafıyla Alkışların Patlamasına Yol Açtı
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 22:59

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri kuşkusuz uzun bir süredir MasterChef Türkiye.

Programın en çok sevilen isimlerinden biri de Somer Sivrioğlu... Somer Sivrioğlu programın yeni bölümünde alkışlanacak bir girişimlerinden söz etti.

TV100'ün geçtiği habere göre: Seyirciyi TV8 ekranlarına kilitleyen sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımıyla damga vurdu.

Ömerli Barajı'nda toplanan MasterChef yarışmacıları, yeni tatlar sunmak için büyük bir heyecan yaşarken yayınlanan fragmanda Somer şefin yaptığı açıklama ise herkesi sevindirdi. Somer şef, Afrika'da su kuyusu açtıklarını duyurdu.

Afrika'da milyonlarca insan su sorunuyla boğuşuyor. Hala bir çok evde su yok. İnsanlar tuvalet ihtiyacını karşılamak için dışarıdaki alanları kullanıyor.

Temiz su ihtiyacına ulaşamayan Afrikalılar çok sayıda hastalıkla da boğuşuyor. Türkiye'den de yüzlerce hayırsever Afrika'ya el uzatıyor ve su kuyuları açtırıyor.

omas-aet6.jpg

Kimi ünlüler tuvalet yaptırıyor kimi ünlüler su kuyusu açtırıyor.

Somer Sivrioğlu tarafından yapılan son duyuru alkışların patlamasına yol açtı. Birileri yardım gizli yapılır dese de aslında Objektif Port olarak biz öyle düşünmüyoruz.

Bu tarz şeylerin duyurulması gerekiyor ki insanların aklında yer edinsin ve böyle bir desteği esirgemesinler.

Öte yandan TV8 ekranlarında Afrika'da açılan su kuyusuna ilişkin görsellerde paylaşıldı.