Şahan Gökbakar'dan Fırat Tanış'a İmamoğlu Tepkisi

Komedyen Şahan Gökbakar, hükümeti eleştirirken "Tiyatro oynamaya kalkmasınlar" ifadelerini kullanan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösteren oyuncu Fırat Tanış'ı, "Ne yeri ne de zamanı bunların" ifadeleriyle sert sözlerle eleştirdi.

Şahan Gökbakar'dan Fırat Tanış'a İmamoğlu Tepkisi
Yayınlanma Tarihi : 19 Ocak 2022 20:32

Son olarak Kulüp dizisinde yer alan Fırat Tanış ve Ekrem İmamoğlu arasındaki atışma sürüyor. Kulüp dizisinin başrol oyuncularından Fırat Tanış sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu'nu hedef almış ardından da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ikinci bir açıklama yapmış ve Fırat Tanış'a hak vermişti. İmamoğlu bununla da kalmayıp tüm sanatçılardan özür dilemişti.

Son dönemde muhalif paylaşımlarıyla gündem olan Şahan Gökbakar'da tartışmaya sosyal medya hesabından dahil oldu ve bazı açıklamalar yaptı.

Gerçek Gündem'in derlediği habere göre; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu ile oyuncu Fırat Tanış arasında geçen ve gündem olan ‘Tiyatro yapmasınlar’ diyaloguna komedyen Şahan Gökbakar da katıldı.

''NE YERİ NE ZAMANI''


‘Ne filmler çeviriyorsunuz?’ sorusuna sinemacılar, ‘bırakın şov yapmayı’ lafına şovmenler, ‘ne dolaplar dönüyor burada?’ lafına mobilyacılar falan alınıp da tepki mi versin o zaman?” Gökbakar, “Ne yeri, ne zamanı, ne ortamı bunların bence” ifadelerini kullandı.Gökbakar, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:


“‘Ne filmler çeviriyorsunuz?” sorusuna sinemacılar, ‘bırakın şov yapmayı’ lafına şovmenler, ‘ya resmen kıvırıyorsun’ lafına dansçılar, ‘ne dolaplar dönüyor burada?’ lafına mobilyacılar falan alınıp da tepki mi versin o zaman?”

“Bu kervana ‘artistlik yapma’ lafına artistler, “bu olanlar resmen komedi, komik oluyorlar artık” gibi laflara komedyenler gibi devam eder durur. Bu lafların hiçbiri hakaret içermez. İsteyen istediği gibi konuşsun demokrat kardeşler. Ne yeri, ne zamanı, ne ortamı bunların bence.”