Orhan Gencebay'a göre doların yükselme nedeni belli oldu..

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Orhan Gencebay , Amerikan dolarının TL karşısında neden yükseldiğini açıkladı. DIŞ GÜÇLER yüzünden

Orhan Gencebay'a göre doların yükselme nedeni belli oldu..
Yayınlanma Tarihi : 27 Kasım 2021 17:55

AKP'den doların yükselme nedeniyle ilgili sık sık dış güçler açıklaması geliyor. Bu dış güçler meselesine en sert tepkiyi Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan göstermiş ve bu söylemin doğru olmadığını belirterek beton ekonomisi yüzünden yükseliyor ifadelerini kullanmıştı.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'da dış güçler söylemlerini eleştirmişti. Ancak AKP yönetimi gibi düşünen isimler de var . Sanatçı Orhan Gencebay son günlerde doların yükselme nedeniyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'e ait olan Beyaz TV’de “Uyan Türkiyem” programına telefonla bağlanan Orhan Gencebay, dış güçlerin plan ve projelerinden kaynaklı döviz kurunun yükseldiğini öne sürdü.

Orhan Gencebay'ın açıklamaları dış güçler etiketiyle sosyal medyada da günün konusu oldu..

ERDOĞAN'A ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Öte yandan Orhan Gencebay söz konusu yayında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da övgüler yağdırdı ve şunları dile getirdi ''Tayyip Bey’in özel yeri var. Kendisini çok severim insan olarak. O mazlumun ve mağdurun yanındadır. Çok eskiden beri tanırım. Ve şu anda zaten yaptıkları ortada''

SİYASETE HAZIRLANIYOR HERHALDE

Orhan Gencebay'ın söz konusu açıklamaları bir anda gündem olurken bazı seyirciler ise Orhan Bey anlaşılan siyasete hazırlanıyor. Bu denli kapsamlı açıklamalar bunun göstergesi olsa diyerek eleştirilerini dile getirdiler.

İlgili Haberler