O ne özgüven öyle Ali Babacan'dan Tepki Çeken Erdoğan Paylaşımı

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yaptığı Dolar ve Erdoğan açıklamasıyla tepki çekti..

O ne özgüven öyle Ali Babacan'dan Tepki Çeken Erdoğan Paylaşımı
Yayınlanma Tarihi : 12 Ağustos 2021 18:40

Anketlerde oy oranı yüzde 1 seviyelerinde olan Ali Babacan muhalif medyanın gazıyla kendisini ön plana çıkarmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

AK PARTİ içerisindeyken tek bir kelime dahi etmeyen muhalefet 31 Mart Yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanana dek istifayı bile göz alamayan Ali Babacan daha düne kadar talimat aldığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sosyal medyadan tartışma yaratacak bir paylaşım yaptı.

Paylaşımına çok sayıda AK PARTİLİ tepki gösterirken muhalefet medyası ise tek bir satırlık ifadeyi manşete çekerek Babacan'ı parlatmaya devam etti.

Yeniçağ'da yer alan habere göre: DEVA Partisi lideri Ali Babacan, sosyal medya hesabı üzerinden, CNN Türk ve Kanal D ortak yayınına çıkan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yayın öncesi uyarıda bulundu ve tartışma yaratacak bir mesaj yayımladı:

Ali Babacan paylaşımında şunları yazdı::

"Lütfen bu akşam yayında ekonomi hakkında konuşmayın. Siz konuştukça dolar yükseliyor. Ekonomiyle ilgili söylenmesi gerekenleri biz bu akşam zaten Habertürk'te söyleyeceğiz"

DEVA PARTİSİ BAŞARILI OLABİLİR Mİ?

Deva Partisi başarılı olabilir mi olmaz mı bilinmez ama yayınlanan bir çok ankette partinin oy oranı yüzde 1 seviyesinde. Ancak muhalefete yakın medya Babacan'ı parlatarak 1 veya 3 puan arası AK PARTİ'den oy alması için açıktan destek yağdırıyorlar.

Başta Muharrem İnce ve Fatih Erbakan olmak üzere yeni parti kuran isimlere yer vermeyen muhalefet medyası Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'na ise tam sayfa yer vermeye devam ediyor.

İlgili Haberler