NTV resmen duyurdu! Acun Ilıcalı Hareketliliği , Bir Satış Daha Geldi!

Acun Ilıcalı agresif yükselişini sürdürüyor. NTV Spor tarafından paylaşılan bir gelişme gündemi alt üst etti..

NTV resmen duyurdu! Acun Ilıcalı Hareketliliği , Bir Satış Daha Geldi!
Yayınlanma Tarihi : 02 Ekim 2021 10:35

Acun Ilıcalı mesleğe muhabir olarak başladı. Sonrasında hızla yükseldi. Çok sayıda yapımın arkasındaki isim oldu. Öyle başarılı oldu ki medya patronluğuna kadar yükseldi.

Şimdilerde ülkenin en çok izlenen kanalı TV8'in patronu. Yetmedi dijital bir platform daha kurarak yükselişini sürdürmeye kararlı olduğunu gösterdi.

Holding sahibi olunmadan da medya patronu olunabileceğini gösteren bir isim Acun Ilıcalı.. Haliyle şimdilerde de hangi adımı atsa olay oluyor.

Acun Ilıcalı bu kez gözünü futbol dünyasına dikti.

NTV Spor'da yer alan bir haberde Acun Ilıcalı'nın Haber Global ekranlarına konuk olarak spor kulübü satın alacağını açıkladığı haberleştirildi.

ACUN ILICALI'NIN GÖRÜŞTÜĞÜ TAKIM BELLİ OLDU - O TAKIM HULL CITY

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı '' Hull City'yi almayı düşünüyorum, güzel görüşmeler de yaptık, iki taraf birbirini iyi anladı. Karşı taraf bize güveniyor. Allah izin verirse hayalim gerçekleşecek'' diyerek satış haberlerini doğruladı..

ACUN ILICALI GAZETE DE Mİ SATIN ALACAK?

Öte yandan Acun Ilıcalı'nın Türkiye'de ulusal çapta yayın yapan köklü bir gazeteyi de satın almak için girişimlerde bulunduğu öne sürülüyor. Televizyonculuktaki başarısını her alanda sürdürmeyi düşünen Acun Ilıcalı'nın gazete de satın alarak agresif yükselişini sürdürmesi bekleniyor.

Henüz iddialarla ilgili bir açıklama olmasa da o gazetenin yeni el değiştirmiş köklü bir gazete olduğu öne sürülüyor..

İlgili Haberler