Mustafa Keser'in Sözleri Yanına Kalmadı. Bülent Ersoy harekete geçti

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy'un Star TV ekranlarında birlikte sundukları ‘Benzemez Kimse Bize'nin yayından kaldırılması sonrası başlayan tartışma sürüyor.

Mustafa Keser'in Sözleri Yanına Kalmadı. Bülent Ersoy harekete geçti
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2021 23:22

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in birlikte sunduğu ‘Benzemez Kimse Bize' adlı program 2 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılmıştı.

Star TV ekranında yayınlanan program başlangıcı kadar bitişi ile de ses getirdi.

Programın bitmesine Bülent Ersoy'un tavırlarının neden olduğu öne sürüldü. Mustafa Keser youtube kanalından bir video yayınlayarak Bülent Ersoy'u ağır sözlerle hedef aldı.

Yayında kullandığı ifadeler çok sayıda kişinin tepkisine yol açtı. Ersoy'a Lan diye hitap eden Mustafa Keser Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy için Diva olmadığını iddia edip 'Divan' çıkışında bulundu.

Mustafa Keser'in videonun ilk başlangıcından itibaren sürekli kendini överek yayına başlaması ise çok sayıda yorumcu tarafından sert sözlerle eleştirildi. Keser yayınladığı videoda sadece kendini övmekle kalmadı adını günümüzde bir çok kişinin duymadığı çok sayıda ismin adını tek tek yazdığı kağıttan okuyarak Bülent Ersoy'a bu isimler varken Diva'lık sana mı kaldı diyerek tepki gösterdi.

Çok sayıda yorumcu ise Keser'e kendin bile isimleri kağıttan bakarak okuyorsun ve biz o isimleri tanımıyoruz bile kalkmış birde Bülent Ersoy'a Diva değilsin diyerek çıkışıyorsun diyerek isyan ettiler.

Diva kadın sanatçılara denir diyen Keser burada da cinsiyetçi bir çıkış yaparak daha büyük tepkiye yol açtı.. Bülent Ersoy'un söz konusu açıklamalara karşın harekete geçtiği öğrenildi.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay kendisine ait internet sitesinde yazmış olduğu yazısında Bülent Ersoy'un Mustafa Keser'e tazminat davası açacağını duyurdu.

İlgili Haberler