Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a Çok Ağır Bir Gönderme Daha

Mustafa Keser ve Türk sanat müziğinin Diva'sı olan Bülent Ersoy arasındaki gerilim sürüyor. 1 TL'lik dava için Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a çok ağır gönderme.

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a Çok Ağır Bir Gönderme Daha
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2021 23:40

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'a ağır sözlerle yüklenen Mustafa Keser'e Bülent Ersoy'dan yanıt gecikmemişti.

Beyaz TV ekranında konuşan Bülent Ersoy adeta ateş püskürmüştü. Kavganın fitilini ise Bülent Ersoy'a yönelik seni Divan yaparlar sözleri alevlendirmişti.

Ardından Bülent Ersoy annesine küfredildiğini öne sürmüş ve Mustafa Keser'e de dava açmıştı.

İLK MAHKEMEYİ KAYBETTİ

İlk mahkemeyi Bülent Ersoy kaybetmişti. Ersoy Mustafa Keser'e ait youtube videosunun erişime engellenmesini talep etmiş ve mahkeme ise bu talebi uygun bulmamıştı.

1 TL'LİK DAVA MESELESİ

Sonrasında ise Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e 1 TL'lik dava açılmıştı. Hakaret ve kişilik haklarına saldırı gerekçesiyle açılan dava sürüyor.

MUSTAFA KESER'DEN BOMBA CEVAP!

Bülent Ersoy'un dava hamlesi sonrası Mustafa Keser dikkat çeken bir açıklama yaparak yine kavgayı büyütecek sözler sarf etti. "Karşı tarafa açılan tazminat davası, davacının kendine biçtiği değer kadardır" sözleriyle, Mustafa Keser yeniden Bülent Ersoy'u hedef aldı..

BÜLENT ERSOY NE DİYECEK?

Şimdi herkes T24 tarafından da yayınlanan bu habere Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy'un ne yanıt vereceğini merakla bekliyor.

Ancak Bülent Ersoy'un kolay kolay pes edeceği pek düşünülmüyor. Her fırsatta Mustafa Keser'e yönelik kavgayı sürdüreceğe benziyor.

Bülent Ersoy genelde geri adım atmayan sert duruşuyla bilinen bir isim. Şimdiye kadar geri adım attığı pek görülmemiş..