Müge Anlı'dan Ekran Başındakileri donduran sözler

ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı sert programının sunucusu Müge Anlı son açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Sözleri sağlıkçıları bile kızdırdı.

Müge Anlı'dan Ekran Başındakileri donduran sözler
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2021 02:25

Müge Anlı'da aşı tartışmasına katıldı. Aşı nedeniyle bazı vatandaşlar toplu ulaşım araçlarını kullanamayacaklar. Hatta konser ve sinema gibi yerlere giremeyecekler.

Müge Anlı'nın programına konuk olarak gelenlerin de aşı olması gerekiyor.

Bu konuda da açıklamalarda bulunan Müge Anlı ekran başındakileri şaşkına çeviren açıklamalar yaptı. Aşının sayısının az olduğuna dikkat çeken Müge Anlı adeta sözleriyle sanki kendini düşünüyormuş izlenimini bıraktı.

O sözler çok sayıda haber sitesi tarafından da haberleştirilince Müge Anlı'ya tepki gösterenlerin sayısı arttı.

Aşının sayısının az olduğuna dikkat çekip sonrasında söylediği sözlerle adeta herkesi şaşkına çevirdi.

Cumhuriyet'in derlemesine göre: ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında flaş bir olay yaşandı "Buraya gelmek istiyorsanız aşı olmak zorundasınız. Bana herkes sormuş ben her yaptığı orada burada paylaşan bir insan değilim. Ama evet yaptırdım" diyen program sunucusu Müge Anlı sözlerini "Hiç kimseye de yaptır demiyorum. Zaten aşının sayısı az. Yaptırmayan da kendisi bilir ben aşıya istediğim zaman ulaşmak istiyorum. Benim gibi isteyenlere de aşı kalsın" diyerek tamamladı.

ANINDA TEPKİ GELDİ

Müge Anlı'ya en sert tepki ise programın yorumcularından Mehmet Şevki Sözen'den geldi. Mehmet Şevki Sözen yaptığı değerlendirmede Müge Anlı'yı uyararak "Ama toplumsal bilincimiz aşı olmak zorundayız. Bunu doktor olarak söylemeliyim. Söylemek benim görevim" diyerek tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA DA SÖZLERİ ORTALIĞI SALLADI

Öte yandan Müge Anlı'nın açıklaması sosyal medyada da en üst sıralara yerleşti. Çok sayıda kişi Müge Anlı'nın bu açıklamasını bencillik olarak yorumladı.

Ben olayım başkası ne yaparsa yapsın mantığının doğru olmadığını da belirten sağlıkçılar ekran önündeki kişilerin bu tarz konuşmalar yapmaması gerektiğine dikkat çektiler.

Müge Anlı'nın sözleri anlaşılan daha uzun süre konuşulacağa benziyor..

İlgili Haberler