Meral Akşener Bile Son Gelen Ankete Çok Şaşırdı

İyi Parti lideri Meral Akşener hemen hemen neredeyse tüm şehirleri dolaşıyor. Anlaşılan bu ziyaretler işe yaramış. Son gelen anket çok şaşırttı.

Meral Akşener Bile Son Gelen Ankete Çok Şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 17:08

Henüz daha yeni kurulmuş bir parti olmasına rağmen İyi Parti hızla yükselen partiler arasında. Meral Akşener liderliğinde kurulan İyi Parti rakiplerine fark atan bir parti haline geldi.

Ortağı olduğu CHP bile çok sayıda ankette yerinde sayarken İyi Parti hızla yükseliyor.

YAPTIĞI ZİYARETLER ETKİLİ OLDU

Meral Akşener'e medyada bir ambargo söz konusu. Haberleri ve açıklamaları gösterilmiyor. Ancak Akşener bu soruna kendi yöntemiyle çözüm bulmuş durumda. Medya yerine halkın arasına iniyor ve Anadolu'yu karış karış dolaşıyor.

Gittiği her şehirde vatandaşların sorunlarını dinliyor ve o sorunları sosyal medyasından paylaşıyor.

Meral Akşener'in henüz seçim olmamasına rağmen yarın seçim olacakmış gibi çalışması İyi Parti'ye oy artışı olarak geri dönüyor.

Yeniçağ'da yer alan habere göre: Ankara'da yapılan bir seçim anketinde İyi Parti'deki yükseliş gözler önüne serildi.

AREA Araştırma şirketinin Ankara’da yaptığı anket herkesi çok şaşırttı. Hatta İyi Parti lideri Meral Akşener'in bile şaşırdığı konuşuluyor. Söz konusu Araştırmada kararsızlar dağıtıldıktan sonra CHP 31,2’lik oyla Başkent’te birinci parti olarak çıktı. İkinci parti ise AK Parti oldu. İyi Parti'nin oylarını Ankara'da yüzde 20 bandına taşıması dikkat çekti.

İşte gündeme oturan o anket grafiği

030920210828107855172.jpg