MasterChef'in usta şefi Danilo Şef'in yayından ayrılma nedeni belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Somer Sivrioğlu ile birlikte Juri üyesi olan Danilo Şef'in yani Danilo Zanna'nın neden yayından ayrıldığı belli oldu..

MasterChef'in usta şefi Danilo Şef'in yayından ayrılma nedeni belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2021 17:20

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Şeflerin tadım yaptığı sırada Danilo Şef aniden programdan çıktı.

Danilo Şef'in aniden yayından çıkması sosyal medyada çok sayıda iddianın gündeme gelmesine neden oldu.

Şeflerin ve yarışmacıların da şaşırdığı bu durum en çokta izleyicileri şaşkına çevirdi..

Danilo Şef yemek tadımı yapar yapmaz aniden ekipten bir kişinin yanına gelerek fısıldamış sonrasında da programdan çıkıp gitmişti.

Programdan ayrıldığına yönelik iddialar gündeme gelince Mehmet Şef anında bir açıklama yaptı. Özel bir durum nedeniyle aramızdan ayrıldı açıklamasında bulunan Mehmet Şef hem yarışmacıları hem de seyircileri bilgilendirdi..

KÖTÜ HABER

masterchef-danilo-sef-kimdir-sef-danilo-zanna-kim-4638228.jpg

MasterChef yarışmasında Jüri üyesi olarak görev yapan Danilo Şef'e gelen kötü haber annesindendi. Annesi rahatsızlanmış ve ani bilinç kaybı yaşamıştı. Çevresindekilerin panik olması üzerine durumu Danilo Şef'e bildirdiği öğrenildi. Annesinin yaşadığı sağlık problemi nedeniyle yayından ayrılan Danilo Şef'in yaşadığı üzüntü neyse ki kısa sürdü. Gelen son bilgilere Danilo Şef'in annesinin durumu şuanda daha iyi..

YENİ FRAGMANDA YER ALIYOR

Öte yandan Gerçek Gündem'de yayınlanan habere göre programın Yayınlanan yeni bölüm fragmanında da Danilo Şef'in tekrar yarışmaya döndüğü görülürken bir başka tahlisiz olay yaşadığı da ekranlara yansıdı.

Danilo Şef'in, Mehmet Şef'ten rica ederek 'sağlıkçı çağırır mısın' dediği görülüyor. İleri ki sahnelerden anlaşıldığı kadarı ile Danilo Şef'in sırtına yarışmada yağ sıçrıyor.

Objektif Port olarak Danilo Zanna'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..